Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel usytuowany w zaczisznym miejscu w Mielnie. Jedzenie przepyszne, pokoje czyste, obsługa hotelu na najwyższym poziomie! Wysoka jakość za niebyt wygórowaną cenę. Na pewno tam wrócę. Polecam każdemu!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalParkSPA, Piotr (Guest Relations Department), Royal Park Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 2 maja 2019

Szanowna Pani Joanno – bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu. Cieszymy się, że jakość obsługi oraz lokalizacja przypadła Pani do gustu. Zapewniamy, że w Royal Park Hotel & SPA nawet w szczycie sezonu można wypocząć w ciszy oraz spokoju. Będzie nam niezmiernie miało gościć Panią ponownie - do zobaczenia.

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z wygodnymi pokojami, komfortowym łóżkiem, dobrymi śniadaniami, restauracja również posiada ciekawe i smaczne propozycje dań. Miła obsługa. Bogata oferta spa, nie korzystałem ale wyglada interesująco. Praktycznie w centrum Mielna.

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 952kamilz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalParkSPA, Guest Relations Department, Royal Park Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2019

Dziękujemy za pobyt w Royal Park Hotel & SPA, cieszymy się, że nasz hotel spełnił Pana oczekiwania. Cieszymy się szczególnie z faktu, że wysoko ocenił Pan pracę naszego Szefa Kuchni oraz jego zespołu, a także miłą obsługę w hotelu. Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie zaprosić Pana do ponownych odwiedziny – mamy nadzieję, że wówczas znajdzie Pan chwilę czasu ma relaks w hotelowym Instytucie SPA & Wellness, a naprawdę jest w czym wybierać ponieważ w 13 gabinetach oferujemy ponad 100 różnych zabiegów. Czeka na Pana także, basen, jacuzzi oraz sauna.

Jeszcze raz dziękujemy za wybór Royal Park Hotel & SPA i zapraszamy ponownie.

Z poważaniem,
Piotr (Guest Relations Department)

Zrecenzowano: 26 grudnia 2018

Świetna lokalizacja, tern czysty i zadbany, cisza na poza akustyką pokoi ale to detal. Do plaży 700 m, wi-fi,parking bezpłatny. Obsługa bardzo miła, profesjonalna, Basen sauna spa super. Kuchnia rewelacyjna smacznie i szeroki wybór. Byliśmy na Święta Bożego Narodzenia i były to kapitalne święta. Dziękujemy. Hotel przyjazny dla zwierząt. Mają 3 gwiazdki ale to za mało dla mnie minimum plus jeden. Pokoje czyste i funkcjonalne. Polecam gorąco my na pewno tam jeszcze zawitamy. Dziękuję.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z pieskiem pokój na parterze.
Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, mareksosnowiec
Zrecenzowano: 13 października 2018

Na plus na pewno położenie w spokojnej części miasta, dobra jakość, smaczne jedzenie, miła obsługa i dobre ceny w restauracji, fajny basen. Śniadanie średnie jeśłi chodzi o wybór i jakość. Ogromny minus to akustyka pokoi (słychać dokładnie co się robi i mówi w sąsiednich pokojach), a także "wyjący" wentylator w łazience oraz malutkie mydełko, brak żelu i mały szamponik w torebce. Dziwna w tym hotelu jest pora śniadania, podawanego dopiero od 7.30...
Zaskoczony byłem też tym, że bardzo miła kelnerka, która pracowała wieczorem do zamknięcia restauracji, była także rano przy śniadaniu (sama)..., wyglądała na bardzo zmęczoną...

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, przemyslawv
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na plus: niezle sniadania, mila obsluga, czysto, swietne jacuzzi i czysciutki basen. Na minus: slychac dzwieki z innych pokoi, brak zelu pod prysznic czy tez zestawu do czyszczenia butow, brak lodowki w pokoju, slaba wentylacja, lozko podwojne to dwa zestawione lozka z osobnymi materacami, lozko dziwnie krotkie, przy moim wzroscie 180cm nogi wystawaly. Mimo wszystko pewnie nastepnym razem tez tutaj zanocuje bo inne hotele w Mielnie maja ceny tak zawyzone jakby w Los Angeles byli.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa