Zrecenzowano: 26 grudnia 2018

Świetna lokalizacja, tern czysty i zadbany, cisza na poza akustyką pokoi ale to detal. Do plaży 700 m, wi-fi,parking bezpłatny. Obsługa bardzo miła, profesjonalna, Basen sauna spa super. Kuchnia rewelacyjna smacznie i szeroki wybór. Byliśmy na Święta Bożego Narodzenia i były to kapitalne święta. Dziękujemy. Hotel przyjazny dla zwierząt. Mają 3 gwiazdki ale to za mało dla mnie minimum plus jeden. Pokoje czyste i funkcjonalne. Polecam gorąco my na pewno tam jeszcze zawitamy. Dziękuję.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z pieskiem pokój na parterze.
Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, mareksosnowiec
Zrecenzowano: 13 października 2018

Na plus na pewno położenie w spokojnej części miasta, dobra jakość, smaczne jedzenie, miła obsługa i dobre ceny w restauracji, fajny basen. Śniadanie średnie jeśłi chodzi o wybór i jakość. Ogromny minus to akustyka pokoi (słychać dokładnie co się robi i mówi w sąsiednich pokojach), a także "wyjący" wentylator w łazience oraz malutkie mydełko, brak żelu i mały szamponik w torebce. Dziwna w tym hotelu jest pora śniadania, podawanego dopiero od 7.30...
Zaskoczony byłem też tym, że bardzo miła kelnerka, która pracowała wieczorem do zamknięcia restauracji, była także rano przy śniadaniu (sama)..., wyglądała na bardzo zmęczoną...

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, przemyslawv
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na plus: niezle sniadania, mila obsluga, czysto, swietne jacuzzi i czysciutki basen. Na minus: slychac dzwieki z innych pokoi, brak zelu pod prysznic czy tez zestawu do czyszczenia butow, brak lodowki w pokoju, slaba wentylacja, lozko podwojne to dwa zestawione lozka z osobnymi materacami, lozko dziwnie krotkie, przy moim wzroscie 180cm nogi wystawaly. Mimo wszystko pewnie nastepnym razem tez tutaj zanocuje bo inne hotele w Mielnie maja ceny tak zawyzone jakby w Los Angeles byli.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, jakubk937
Zrecenzowano: 7 maja 2018

Pokoje piękne przestronne, jedzonko przepyszne, przemiła obsługa, cały pobyt majówkowy uważam za bardzo udany :-) Oferta majówkowa bardzo atrakcyjna, spokojnie można było się najeść śniadaniami i obiadokolacjami, korzystanie z basenu i jacussi bezpłatne, sauna płatna dodatkowo.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Asia N
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2018

Bywamy w tym hotelu dwa , trzy razy w roku nie w sezonie letnim ponieważ cenimy sobie spokój a Mielno w sezonie letnim jest oblegane.Odpowiada nam zaciszne położenie hotelu i niewielka odległość od morza - przyjemny spacer.Personel bardzo sympatyczny, kuchnia smaczna - każdy znajdzie coś dla siebie.Codziennie sprzątane pokoje, basen do dyspozycji gości bez problemu ,sauna również.Tegoroczne Święta spędzaliśmy z rodziną przygotowane przez hotel perfekcyjnie z zachowaniem tradycji
Strefa SPA jak zwykle bez zastrzeżeń

Wskazówka dotycząca pokoi: Byliśmy w różnych pokojach i nie mamy zastrzeżeń do żadnego
Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, ewapiasecka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalParkSPA, Guest Relations Department, Royal Park Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 11 kwietnia 2018

Dzień dobry Pani Ewo - dziękujemy za zaufanie jakim nas Pani obdarzyła. Nie ma chyba większej satysfakcji w naszej pracy jak klient, który powraca do hotelu. Szczególnie przy okazji okazji tak ważnych wydarzeń jak Święta Wielkiejnocy.

Cieszymy się, że położenie naszego hotelu jest dla Pani atrakcyjne, gwarantujemy także ze zapewnia ono ciszę i spokój także w szczycie sezonu, gdzie tak jak Pani napisała „Mielno jest oblegane”. W tym czasie w Royal Park Hotel & SPA pomimo pełnego obłożenia hotelu można spokojnie wypocząć z dala od zgiełku i gwaru „centrum” Mielna. Dlatego serdecznie zapraszamy Panią także do sprawdzenia naszej oferty wakacyjnej.

Niezwykle ciesze nas fakt, że doceniła Pani obsługę działów housekeepingu, SPA oraz Kuchni za którą odpowiada nasz Szef Kuchni Pan Przemysław Rybak, bo to głównie za sprawą jego pracy Święta smakowały wybornie.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w Royal Park Hotel & SPA Mielno.

Przesyłam nadmorskie pozdrowienia,
Piotr S, Guest Relations Department