Zrecenzowano: 4 kwietnia 2018

bardzo miło, czyściutko,duży wybór i pyszne jedzenie,ślicznie udekorowane stoły świąteczne,miła obsługa w cały obiekcie.polecam na pobyty całej rodziny.Brakowało tylko w tym terminie(swieta Wielkanocne) pogody,ale było i tak bardzo przyjemnie.
pozdrawiamy
Renata z Kobylanki.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Renata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalParkSPA, Guest Relations Department, Royal Park Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2018

Szanowna Pani Renato – dziękujemy za pobyt w naszym hotelu. Cieszymy się z wyboru Royal Park Hotel & SPA na tak ważne wydarzenie jakim są Święta Wielkanocne. W tym roku wiosna przyszła zdecydowanie później – dopiero od 2 dni w Mielnie mamy temp. 17-18 st.C. Zachęcamy zatem to skorzystania z oferty Majowej (np. Elastyczna Majówka) lub oferty Witam Wiosnę z rabatem -30%. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiam. Piotr S. Guest Relations Department

Zrecenzowano: 29 marca 2018

Personel jest ciągle na "tak". Basen mały, ale prawie nikt nie pływa. Jacuzzi małe (w zasadzie na trzy osoby), ale świetne rozłożenie dysz. Czysto, miło, fajne obiadokolacje (serwowane). Na śniadanie przydałby się śledzik lub inna rybka, jakaś zupka, ale zupełnie wystarcza to co jest. Nie przeszkadza odległość od morza. Dziwne, ale nie słychać takiego pogłosu na holu i korytarzach jak w innych hotelach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój typu lux jest lux.
Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, wils902018
Zrecenzowano: 18 marca 2018

Jak najbardziej polecam! świetny hotel, miły personel, smaczne jedzenie i ceny w restauracji przyzwoite. Duzym atutem jest cieply basen i jacuzzi, oraz gabinety spa! jedynym minusem jest brak wewnetrznej sali zabaw dla dzieci, gdyz momentami sie nudzily.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Barbara B
Zrecenzowano: 3 marca 2018

Fajny duży parking. Hotel bardzo przestronny, duże pokoje i łazienki. Sauna indywidualna dobrze wygrzana a łoże podwójne pierwszy raz spotkałem. Basen fajny, dzakuzi mega duże z fajnie wyprofilowanymi miejscami do siedzenia. Śniadanie urozmaicone, kawa dobra. Obiad pyszny. Fajna restauracja

Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalParkSPA, Guest Relations Department, Royal Park Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 5 marca 2018

Dziękujemy - cieszymy się, że warunki jakie przygotowaliśmy dla naszych gości w Royal Park Hotel & SPA przypadły Panu do gustu. Zapraszamy ponownie przez cały rok.

Zrecenzowano: 22 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam po sezonie. Jest basen, sauna i spokój. Internet ok.Restauracja serwuje bardzo dobre dania. Zdecydowanie polecam, szczególnie w podróży służbowej.
Śniadania dobre.Dużo owoców i ciast.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Labusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalParkSPA, Guest Relations Department, Royal Park Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 27 lutego 2018

Dziękujemy za pobyt w Royal Park Hotel & SPA - zapraszamy ponownie przez cały rok.