Zrecenzowano: 1 września 2019

Na plus: pokoje czyste, nowoczesne, basen z ciepłą wodą czysty, animacje OK, blisko do morza
Na minus: klatki schodowe brudne i panujący tam brzydki zapach, winda zepsuta, jednego dnia byla awaria wody i jej brak przez pol dnia- nikt nawet nie przeprosil za ta sytuacje, konieczność dopłaty dodatkowo za ręczniki, łóżeczko turystyczne, rozliczanie za zużytą wodę i prąd wg liczników (nie tylko w domkach, również w apartamentach), za tą cenę za pokój/domek wypadałoby, żeby to było w cenie, restauracja/bar z fast foodami, śniadania przeciętnej jakości, wprawdzie bardzo duży wybór, ale jakościowo przeciętnie, sala zabaw z małpim gajem (jedyna atrakcja, za którą nie trzeba płacić), pozostałe to automaty do gier itp., ogólnie ma się wrażenie, że wszystko jest wyżyłowane cenowo i nastawione na zysk, niepotrzebnie, bo hotel jest naprawde fajny i komfortowy

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze miejsca na parterze, bo dzieci moga wychodzic i wracac kiedy chca, nawet te mlodsze, co dla rodzicow jest wygodniejsze
Dziękujemy, Bydgoszcz1
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Ogólnie mogę polecić tak z ciekawości, dzieci zadowolone A to dla mnie najważniejsze. Następnym razem wybrałbym inną lokalizację, ale nie wybiorę ponieważ kupon który otrzymuje każdy przy wymeldowaniu z3 zniżka 40 % na 2020 jest ważny uwaga 14 dni! I uwaga w ciągu 5 dni od rezerwacji wstępnej trzeba opłacić całość pobytu!!! Hehe kretynow szukają.. akurat trafiliśmy na weekend z dzień dobry TVN więc było ogólnie czysto... W pokojach brud naczynia niedobre w lodówce bez światła w szafkach piasek materac w jakiś planach fuj! Toalety w sali zabaw brudne... pościeli do łóżeczka mimo opłaty się nie doczekaliśmy, za prąd zapłaciłam więcej niż w domu przez miesiąc ... Pani animatorka blondynka po godzinach zapytania 18.8 jak tam animacje odpowiedziała że dość ma tych bachorow...zraszacze do trawy codziennie skutecznie moczyly nasze pranie, przy tarasie bloto, ze smietnikow wszysyko sie wysypuje, brama byla popsuta kazdy mogl wjechać... serdecznie NIE polecam!

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Moja opinia po pobycie jest ogólnie pozytywna. Ośrodek wysoki poziom, pokoje czyste. Możliwość ugotowania czegoś duży plus. Widok z apartamentu na plac zabaw więc widzisz swoje dziecko co robi i gdzie jest. Ośrodek zamknięty więc jest bezpiecznie aczkolwiek były bramy otwarte w ciągu dnia więc dziecko może wybiec poza ośrodek. Bar Bistro i restauracja oceniam pozytywnie. Dobra sprawa aby szybko coś zjeść. Restauracja super. Pyszne jedzenie i ogromny wybór. Obsługa super się sprawuje. Bardzo blisko morza. Animatorzy bardzo przyjemni, starali się jak mogli.

Przejdźmy do dużych minusów:

- nie podgrzewany basen, gdzie miał być. Niby coś się zepsuło, ale od ratownika dowiedzieliśmy się że usterka trwa już ponad dwa tygodnie. Woda była lodowata więc na 5 dni pobytu 1 dzień się kąpaliśmy :)

- w restauracji od 2 tygodni zepsute drzwi od toalety damskiej. Nie było możliwości ich zamknięcia. Brak papieru toaletowego. Po zgłoszeniu jego braku dla obsługi nikt dalej jego nie uzupełnił. Toalety brudne. Nie ma sprzątaczki która w trakcie posiłków dba o ich porządek, a obsługa jest zajęta obsługa w restauracji.

- połamana klamka od drzwi do wejścia budynku apartamentów. Po zgłoszeniu usterki nie widzieliśmy jakiejkolwiek reakcji :)

- stanowczo za mocno nawadnianie trawniki które rano przypominają wodne boisko. W paru miejscach robiło się błoto. Trawa była mokra do tego stopnia że dzieci przewracały się biegając brudząc się całe w błocie.

- zgłoszenie w budynku apartamentów "wymiotów" na drzwiach wejściowych i podłodze. Po dniu zgłoszenia zero reakcji.

- brudna woda w dzakuzi o dziwnym kolorze i zapachu. Woda w dzakuzi za gorąca.

- przy zameldowaniu dowiedziałam się o dodatkowych opłatach które na rachunku nie były. Musiałam dzwonić do centrali i wszystko wyjaśniać co też było denerwujące.

- co jest bardzo śmieszne ośrodek dolicza opłatę 150zł za sprzątanie gdzie sprzątania pokoju w trakcie pobytu nie było :) kwota według mnie powinna być wliczona w cenę pobytu a nie rozbijana osobno skoro nikt w trakcie pobytu nie sprząta. Owa informacja nieco wprowadza w błąd korzystających z ośrodka :)

1  Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Super warunki dla dzieci, baseny, jakuzzi, zjeżdżalnie animacje. Wszystko bardzo fajnie zorganizowane pod warunkiem, że jest pogoda. Obiekt zamknięty czyli bezpieczeństwo, bez obaw dzieci bawią się na terenie hotelu. Cisza i spokój, czyste powietrze i blisko do plaży. Jeden minus to posiłki. na pewno nie kupimy pakietu na przyszły rok. Po pierwsze obiadokolacje to jedna frytura dla dzieci monotonia i mało odżywcze. Brak ryb, wszystko w panierce. Jeden mały automat z sokami non stop kolejki po 10 osobach sok się kończy i leci woda. Monotonia. Poza jedzeniem jest super.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam domku albo apartamenty na parterze.
Dziękujemy, Agnieszka g
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce na pobyt z dziećmi bez względu na wiek, ze wzgledu na liczbe rodzin z dziećmi nie polecam emerytom którym wszystko przeszkadza.. to nie jest Ciechocinek, Personel zaczynając od recepcji poprzez Bar do serwisu sprzatajacego bardzo pomocny o uczynny. Domki czyste, zadbane, doskonale wyposażone.

Naprawde ciezko jest sie do czegokolwiek przyczepic.

Polecam!!

Dziękujemy, Jakub T