Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Moja opinia po pobycie jest ogólnie pozytywna. Ośrodek wysoki poziom, pokoje czyste. Możliwość ugotowania czegoś duży plus. Widok z apartamentu na plac zabaw więc widzisz swoje dziecko co robi i gdzie jest. Ośrodek zamknięty więc jest bezpiecznie aczkolwiek były bramy otwarte w ciągu dnia więc dziecko może wybiec poza ośrodek. Bar Bistro i restauracja oceniam pozytywnie. Dobra sprawa aby szybko coś zjeść. Restauracja super. Pyszne jedzenie i ogromny wybór. Obsługa super się sprawuje. Bardzo blisko morza. Animatorzy bardzo przyjemni, starali się jak mogli.

Przejdźmy do dużych minusów:

- nie podgrzewany basen, gdzie miał być. Niby coś się zepsuło, ale od ratownika dowiedzieliśmy się że usterka trwa już ponad dwa tygodnie. Woda była lodowata więc na 5 dni pobytu 1 dzień się kąpaliśmy :)

- w restauracji od 2 tygodni zepsute drzwi od toalety damskiej. Nie było możliwości ich zamknięcia. Brak papieru toaletowego. Po zgłoszeniu jego braku dla obsługi nikt dalej jego nie uzupełnił. Toalety brudne. Nie ma sprzątaczki która w trakcie posiłków dba o ich porządek, a obsługa jest zajęta obsługa w restauracji.

- połamana klamka od drzwi do wejścia budynku apartamentów. Po zgłoszeniu usterki nie widzieliśmy jakiejkolwiek reakcji :)

- stanowczo za mocno nawadnianie trawniki które rano przypominają wodne boisko. W paru miejscach robiło się błoto. Trawa była mokra do tego stopnia że dzieci przewracały się biegając brudząc się całe w błocie.

- zgłoszenie w budynku apartamentów "wymiotów" na drzwiach wejściowych i podłodze. Po dniu zgłoszenia zero reakcji.

- brudna woda w dzakuzi o dziwnym kolorze i zapachu. Woda w dzakuzi za gorąca.

- przy zameldowaniu dowiedziałam się o dodatkowych opłatach które na rachunku nie były. Musiałam dzwonić do centrali i wszystko wyjaśniać co też było denerwujące.

- co jest bardzo śmieszne ośrodek dolicza opłatę 150zł za sprzątanie gdzie sprzątania pokoju w trakcie pobytu nie było :) kwota według mnie powinna być wliczona w cenę pobytu a nie rozbijana osobno skoro nikt w trakcie pobytu nie sprząta. Owa informacja nieco wprowadza w błąd korzystających z ośrodka :)

1  Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Super warunki dla dzieci, baseny, jakuzzi, zjeżdżalnie animacje. Wszystko bardzo fajnie zorganizowane pod warunkiem, że jest pogoda. Obiekt zamknięty czyli bezpieczeństwo, bez obaw dzieci bawią się na terenie hotelu. Cisza i spokój, czyste powietrze i blisko do plaży. Jeden minus to posiłki. na pewno nie kupimy pakietu na przyszły rok. Po pierwsze obiadokolacje to jedna frytura dla dzieci monotonia i mało odżywcze. Brak ryb, wszystko w panierce. Jeden mały automat z sokami non stop kolejki po 10 osobach sok się kończy i leci woda. Monotonia. Poza jedzeniem jest super.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam domku albo apartamenty na parterze.
Dziękujemy, Agnieszka g
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce na pobyt z dziećmi bez względu na wiek, ze wzgledu na liczbe rodzin z dziećmi nie polecam emerytom którym wszystko przeszkadza.. to nie jest Ciechocinek, Personel zaczynając od recepcji poprzez Bar do serwisu sprzatajacego bardzo pomocny o uczynny. Domki czyste, zadbane, doskonale wyposażone.

Naprawde ciezko jest sie do czegokolwiek przyczepic.

Polecam!!

Dziękujemy, Jakub T
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy...
Świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi.z dala od miasta i hałasu. Basen z podgrzewana woda... Atrakcje dla dzieci. Place zabaw.malpi gaj rowerki hulajnogi basen z których mozna korzystać do woli..:) jak dla nas suoer sprawa..pozatym bardzo miła obsługa...apartamenty czyste zadbane pachna czystością i świeżością :) milym zaskoczeniem bylo wino w pokoju :) oraz drink powitalny a takze torba pożegnalna ktora dostaliśmy przy wymeldowaniu..
Super pomysl z kaucja ktora można wykorzystac w barze i bistro..
zejście na plaze tuz obok nie trzeba isc daleko z calym ekwipunkiem :)
Podsumowujac jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu szczególnie nasz synek ktory nie mogl nazekac na nude.
Napewno w następny roku znow odwiedzimy to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta D
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Ośrodek położony rzut kamieniem od morza. Domki rewelacja-pachnące jeszcze nowością, ciekawie urządzone i wyposażone;) Ośrodek bardzo ładny. Mnóstwo atrakcji dla dzieci. Animatorzy robią co mogą aby dodatkowo uatrakcyjnić pobyt. Fajny pomysł z zaliczka która można wykorzystywać jako debet w barze;) Wakacje udane w 100%;)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MarcinM1099