“Najlepsze miejce w jakim ostatnio wypoczywałam”

Bistro Kamienica Mielno
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Mielno)

Bardzo przyjmne miejce do wypoczynku przemili właściciele otwarci na klienta, przestronne czyste pokoje, wspaniala kuchnia bliskość morza sprawily ze prawdziwie wypoczęłam.

Dziękujemy, milenaannaw

Pyszne jedzonko... Zupa curry!, tatar że śledzia!.... No i festiwal dorsza.... Coś wspaniałego!!!!

Super atmosfera i wspaniali ludzie....

Miejsce do którego chce się wracać!!!

Dziękujemy, wilinskipiotr

Super śniadania w kilku wariantach , polecam festiwal dorsza, cena ok i nie do przejedzenia dla dwojga.

1  Dziękujemy, piotrpW6945IN

Polecam smażalnię Kamienica. Dania podane szybko, świeżo przygotowane rybki, z patelni, z pieca. Zamówiliśmy zupę rybną, dorsza w cieście z surówkami, halibuta z pieca-wszystko bardzo smaczne! Ceny podane w karcie i nie ma zaskoczenia, że nagle halibut kosztuje dwa razy tyle. Obsługa kelnerska aktywna, uprzejma. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Jagna70

Najlepsza ryba jaką jedliśmy w Mielnie.Dorsz w panierce sezamowo serowej zasmakował nam szczególnie. Obsługa bardzo miła .Super miejsce.POLECAMY

1  Dziękujemy, 85Justyna

Bistro Kamienica Mielno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Kamienica Mielno? Podziel się wrażeniami!