“OK”

Bistro Kamienica Mielno
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Mielno)

Festiwal dorsza jak najbardziej na plus, ogromna porcja, ciekawe smaki. Lasania i pierogi z łososiem - średnie. Miła obsługa :)

Dziękujemy, Natalia B

Bardzo przyjemne miejsce, super obsługa no i oczywiście mega smaczne jedzenie. Aż szkoda, ze odwiedziliśmy wraz z dziewczyną w ostatni dzień naszego pobytu w Mielnie.

Dziękujemy, Takietamtej

Bardzo smaczne jedzenie w odpowiedniej cenie. Przystawka z dorsza może służyć jako pełnoprawny obiad.
Polecam.

1  Dziękujemy, ladzikowski

Jedzenie najlepsze w Mielnie. Obsluga super sympatyczna ! Dorsz w panierce serowo-sezamowej swietny , dawno tak dobrei rybki nie jadlem.(szacunek dla kucharza/kucharki bo sam pracuje w "gastro") Dziewczyna zamowila fileta z kurczaka z ziemniaczkami , bylismy w szoku jaka to jest duza porcja za tak nieduze pieniadze! Wszystko doprawione jak trzeba. Jesli wrocimy do Mielna to wpadniemy na pyszny obiad ! Polecam !

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 9 września 2019

Mila obsluga, miejsce przyjazne dla rodzin z dziecmi (kredki i kolorwanka dla dziecka) bardzo smaczne jedzenie i apetycznie podane.

1  Dziękujemy, Wonsky_88

Bistro Kamienica Mielno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Kamienica Mielno? Podziel się wrażeniami!