“Gorąco polecam !”

Bistro Kamienica Mielno
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Mielno)

Bardzo przyjemne miejsce, super obsługa no i oczywiście mega smaczne jedzenie. Aż szkoda, ze odwiedziliśmy wraz z dziewczyną w ostatni dzień naszego pobytu w Mielnie.

Dziękujemy, Takietamtej

Bardzo smaczne jedzenie w odpowiedniej cenie. Przystawka z dorsza może służyć jako pełnoprawny obiad.
Polecam.

1  Dziękujemy, ladzikowski
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedzenie najlepsze w Mielnie. Obsluga super sympatyczna ! Dorsz w panierce serowo-sezamowej swietny , dawno tak dobrei rybki nie jadlem.(szacunek dla kucharza/kucharki bo sam pracuje w "gastro") Dziewczyna zamowila fileta z kurczaka z ziemniaczkami , bylismy w szoku jaka to jest duza porcja za tak nieduze pieniadze! Wszystko doprawione jak trzeba. Jesli wrocimy do Mielna to wpadniemy na pyszny obiad ! Polecam !

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 9 września 2019

Mila obsluga, miejsce przyjazne dla rodzin z dziecmi (kredki i kolorwanka dla dziecka) bardzo smaczne jedzenie i apetycznie podane.

1  Dziękujemy, Wonsky_88
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zestaw lunchowy z dorszem !( festiwal ) spokojnie starczy na 3 osoby, pycha ! Naprawdę godne polecenia.

1  Dziękujemy, 478aleksanders

Bistro Kamienica Mielno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Kamienica Mielno? Podziel się wrażeniami!