“Pizza”

Restauracja Biała Dama
Nr 10 wśród 60 Restauracje (Mielno)

Genialne pizze ! Polecam 4sery oraz tą z krewetkami i łososiem. Przepyszne, jeżeli będę w Mielnie to z pewnością odwiedzę ponownie. Dziwi mnie tylko tak mały ruch w "Czarnym Rycerzu" ile razy tamtędy nie przechodziłam - większość stolików była pusta a naprawdę warto odwiedzić ;)

Dziękujemy, Natalia B

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Czysto, przyjemnie. Sandacz poprawnie przygotowany, makarony idealne. Dzieci najbardziej zadowolone z pizzy oraz deserów!

Dziękujemy, Patryk S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna włoska pizza ! Cieknie kruche ciasto i oliwy do wyboru :) takiej restauracji szukałem w Mielnie . Polecam zdecydowanie każdemu !

Dziękujemy, mateuszk414
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre, szkoda tylko że część dań dostępna dopiero od 16:00 za to -1 punkt. Bardzo miła obsługa i dania szybko wydawane. Jeśli ktoś ma dosyć smażonych ryb i schabowych z ziemniaczkami to jest dobra alternatywa. Makarony przepyszne. Burger OK, mięso średnio wysmażone i smaczne. Zupa pomidorowa również bardzo dobra, wyrazista. Dużo miejsca w środku oraz na zewnątrz. Wystój nowoczesny i czysto.

Dziękujemy, SamPiotr
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne posiłki. Korzystaliśmy z dania dnia. Obsługa sympatyczna. Lokal przyjemny. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Degsy74

Restauracja Biała Dama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Biała Dama? Podziel się wrażeniami!