“Spalony schabowy”

Tawerna Pirat Pilarczyk H.T
Nr 51 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 6 września 2019

Nie mogę polecić lokalu, schabowy spalony, niedoprawiony, ziemniaki smierdzialy ryba, zamiast zestawu surówek, buraczki. Jeśli chodzi o rybę dorsz to była ona zjadliwa. Wyszliśmy głodni i lzejsi o 45zl.

Dziękujemy, Luis R

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Obrzydliwy schabowy, niedogotowane ziemniaki i surówka najpewniej ze sklepu, również nie smaczna!!! Nie polecam

Dziękujemy, Antoni C
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Ogólnie średniej jakości dania. Spodziewaliśmy się czegoś lepszego, świeżej ryby dobrze doprawionej. Wybraliśmy dorsza ze względu na zapewnienia Pań, które twierdziły, że jest świeży, a okazał się mrożony i w dodatku bez smaku. Sama sól ze stolika nie wystarczyła. Poza tym frytki OK i surówka chyba najsmaczniejsza, ale szału nie ma. Gdybyśmy za rok wrócili do Mielna na wakacje, na pewno nie odwiedzilibyśmy po raz drugi Tawerny Pirat.

Dziękujemy, Marcin T
Zrecenzowano 21 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy miłe zaskoczeni, bardzo pyszna ryba dorsza dobrze doprawiona, nie spieczona mięciutka w środku, chrupiąca skórka. Warto też spróbować zupę rybna. W wersji łagodnej i pikantnej. Miła i sympatyczna obsługa. Dostaliśmy danie szybko. Przestępne ceny.
Jedna z lepszych ryb jakie jedliśmy nad morzem jak nie najlepsza. Obok wędzarnie z bardzo dobrymi i smacznymi rybami. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, ewab193
Zrecenzowano 25 czerwca 2017

Obsługa w tawernie bardzo miła.
Sklep z wędzarnią obok to podobno rodzinny interes ;)
Kupiliśmy obok świeżą rybkę a panie ją nam przyrządziły, bardzo smaczny Karmazyn i filet z Dorsza do tego frytki i piwko.
Fajny wystrój w środku, czysta łazienka, dużo miejsca tak samo jak i na tarasie
Byliśmy również na kolejnym obiedzie, kotlet schabowy OOOOgromny :)

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Pawelkowalski

Tawerna Pirat Pilarczyk H.T — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Pirat Pilarczyk H.T? Podziel się wrażeniami!