“Przeciętna jakość potraw”
Pirat — recenzja

Pirat
Nr 12 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Potrawy smakują przeciętnie. Dorsz , reklamowany jako świeża ryba, jest z pewnością mrożony , pozbawiony wszelkiego smaku. Frytki również nienajlepsze, tłuste.

Dziękujemy, Wojciech L

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby przepyszne i ta gęsta zupa rybna rewelacja. Jeżeli chodzi o rybki, smażone na miejscu, próbowałem Flądre, halibuta, sandacza, rewelacja ale najlepsze z nich to sandacz i rewelacyjna flądra. Surówki i frytki bardzo dobre to akurat nas mocno zdziwiło. Dla dzieci polecam pierogi z łososiem. Super smaczne sam wciągałem jak szalony. Córka codziennie chciała jeść tylko te pierożki. Oczywiście nie gardziła też rybami ale dziecko 4/5 letnie takiej porcji nie jest w stanie zjeść.

Ogólnie polecam brać duże kawałki ryb więcej mięsa a niewielka różnica w cenie. Polecam klimacik tych smażalni i tej wąskiej uliczki super. Może nie mają idealnie czystych stołów, a w lokalu mieści się ledwo 3 stoliki i jest upalnie, dlatego polecam jeść na zewnątrz. Ja bywałem ok 16/17 i zawsze było miejsce, w porze obiadowej ciężko mi określić jakie są kolejki. Z parkowaniem autem też jest spoko bo akurat na ul. Bałtyckiej (jednokierunkowej) zawsze gdzieś było miejsce. Na tej ulicy nie ma strefy i parkujesz za darmo.

Cena obiadu dla 3 osób w różnych konfiguracjach tzn. zupa rybna, dwie duże ryby ok 400/500g frytki i surówki plus jedna porcja pierożków z łososiem to koszt ok 100 zł.

Polecam dawno nie jadłem takich dobrych rybek

Dziękujemy, marcinb977
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Pani na kasie próbowała oszukać dziecko , jak podeszłam do kasy cena się zmieniła ☹️ Odechciało nam się jeść w tym miejscu żałosne ☹️Nie polecam i przestrzegam sprawdzajcie rachunki

1  Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super dobre rybki, szczegolnie sandacz. Co ciekawe od smazonego dorsza duzo lepszy ten z pieca - lepiej doprawiony, a miesko bardziej delikatne. Zupy na bogato-ze sporymi kawalkami rybek. Obsluga sympatyczna, ceny adekwatne do serwowanych posilkow. Zdecydowanie polecamy!

Dziękujemy, FamilyOnWay
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Nie raz jadłem wedzoną rybę w tym miejscu. Zawsze była smaczna i świerza. Można kupić rybę na wynos zapakowaną próżniowo. Polecam.

Dziękujemy, Piotrbeata12

Pirat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pirat? Podziel się wrażeniami!