“Świeża ryba”
Pirat — recenzja

Pirat
Nr 9 wśród 58 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem smażalnie wraz z rodziną. Surowy wystrój ale szybko podana świeża ryba w średniej cenie. Jedzenie bardzo dobre. Nie było pieczonych ziemniaków więc frytki dostałem za darmo. Jedyny minus to dym z wędzarni. Gorąco polecam. Tego oczekiwałem po nadmorskiej smażalni

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piwlo

Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rybka pyszna ,swieża jakby byla prosto z kutra ,zachęcam każdego do spróbowania mimo ze nie jestem wielkim zwolennikiem ryb ,rybka poprostu rewelacja!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, m7o
Zrecenzowano 7 maja 2018

Na szczęście lokalne przystanie rybackie (i rybacy) na Bałtyku jeszcze działają. Świeże ryby, prosto z połowu, dobrze usmażone, a pozostałe wędzą się na bieżąco w wędzarni tuż obok (na popołudniowe spożycie). I ten charakter - specyficzny wystrój i nastrój. W sąsiedztwie kilka smażalni i stoisk, gdzie wybór świeżych i wędzonych ryb małopolanina powala na kolana.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, JerzyZ41
Zrecenzowano 27 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeszcze ani razu nie zawiodłem się na tym miejscu. Wspaniały tatar łososia i inne własne wyroby. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 210adriank
Zrecenzowano 12 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Naturalnym jest zalozenie, ze jak sie idzie do smazalni w porcie rybackim to sie zje cos extra swiezego.
To moze byc prawda ale nie musi. Trzeba troche wiedziec o rybach. Dlatego zalecam poczytac gdzie, co i kiedy sie lowi.
Takiej informacji nie uzyskasz w tym lokalu.
Jak sie juz wybierze dobrze i zamowi, to po dlugim czekaniu dostaniesz naprawde dobra rybke (np fladre). Na dlugie czekanie dobrze jest zamowic szybkiego sledzika.
Wszystko to na plastikowych talerzach.
Ceny sredniowysokie - nie spodziewaj sie taniosci.
Mialem niemila sytuacje, gdy zamowilismy sok wyciskany a dostalismy z kartonika. Obsluga szla w zaparte.
Coz, klientow w sezonie tyle, ze maksymalizacja zysku kusi niepomiernie.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Krzysztof O

Pirat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pirat? Podziel się wrażeniami!