Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Ośrodek znakomicie położony - bardzo blisko plaży, pośród zieleni. Punkty handlowe i gastronomiczne w zasięgu krótkiego spaceru. Elewacja budynków w dobrym stanie, pomieszczenia ogólnodosępne rozsądnie rozplanowane. Na szczególną uwagę zasługuje serdeczna postawa Pani Manager, która troszczyła się o Gości z uśmiechem i taktem :) Reszta obsługi - uśmiechnięta i bardzo pomocna. Pokoje w skrzydle B - ciepłe, przestronne, przytulne, odnowione. Skrzydło A - wymaga odświeżenia ( farby, płytki w łazience ). Mała uwaga - łóżko należy pościelić dla Gościa i takie wydać. Posiłiki proste, niewyszukane, ale zawsze bardzo świeże i porcje odpowiednie. Śniadanie noworoczne - rewelacja. Zabawa sylwestrowa - najlepsza muzyka z jaką się spotkałem !! Dj Daniel Dietrich - fantastyczny. Parkiet (a nie płytki!) do tańca - ogromny atut. Troszkę sądzę, że warto zmienić formułę posiłków na Balu i zastąpić flaczki np. rosołem. Menu - proste, skromne ale świeże i smaczne. Polecam dla mniejwymagających gości, którzy szukają przyjaznej atmosfery personelu i bliskości do plaży oraz rewelacyjnej ceny.

Wskazówka dotycząca pokojów: Sektor B - pokoje po odnowieniu; przyjemne.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Maksymilian13
Zrecenzowano 18 września 2016

wrażenia okropne.brud,robaki,pleśń na ścianach,ciemny i ciasny pokój,nawet nie ma gdzie postawić krzesła.nie ma wypożyczalni rowerów. leżaków i czajnika w pokojach też nie było,brak miejsca do suszenia nawet ręczników.obsługa niesympatyczna i nie chętna do pomocy w czymkolwiek.nie polecam!!!!jedyny plus morze za 100 metrów!!

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, jagna1968
Zrecenzowano 11 września 2016

Ośrodek należy do Kolejowego Przedsiębiorstwa Turystyczno Wypoczynkowego z dyrekcją w Gdańsku .Sądząc po pawilonach /bloki jedno i dwupiętrowe/ stanowi chyba spadek po FWP.Standard pokoju trudno określić wystarczający.Pokój na parterze,ciemny.mały,trzyosobowy,dwa krzesła na trzecie nie ma miejsca.Szafa z czterema wieszkami w tym jeden popsuty, mało w niej miejsca dla trzech osób.Pełzające robaki,brak możliwości wysuszenia ręczników,Sprzątanie "na życzenie" udało się załatwić tylko raz przez 10 dni.Po papier toaletowy należy iść do recepcji.Naczynia w stołówce często brudne, obsługa /młodzi ludzie/sympatyczni i uczynni.Posiłki raczej wystarczające, urozmaicone. Kwaterowanie ludzi zupelnie bez pomyślenia trzy, osoby w bardzo małym pokoju trzyosobowy, a dwie osoby w pokoju pięcioosobowym.Jedyne pozytywy pobytu to piękna pogoda,blisko do morza.To jednak nie zasługi ośrodka.Nocleg kosztuje 60,00 zł podcza gdy w luksusowym ,sąsiednim tylko 45,00.Warto sie zastanowić dokonując wyboru.Gneralnie NIE POLECAM!!!!

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 4 lipca 2016

Jedyną zaletą tego przybytku jest jego lokalizacja-120 metrów do plaży za co oczywiście słono się płaci, i chyba tylko za to. Po wejściu do środka najchętniej chce się z niego wyjść. Budynek, w którym znajduje się recepcja. stołówka i sala bankietowa jest strasznie zaniedbany jakby odświętnie się tam sprzątało. Jak dostałem pokój to zwątpiłem. Panie sprzątające minęły się z powołaniem-mogłyby mniej pić. Na początku to zacznijmy od tego, że nie mogłem dostać się do pokoju, gdyż okazało się, że zamek był uszkodzony. Po wejściu wyszło na jaw, że nie było tam sprzątane pomimo wcześniejszych zapewnień Pań pokojowych. Tragedia-nie umyty prysznic, WC zapchane, brudna umywalka, materac od łóżka cały poplamiony, a na niego rzucona niekompletna pościel. Pod łóżkami, jak i w szafkach, a także na nich mnóstwo kurzu. Balkon to chyba jest kompletnie pomijany przy sprzątaniu. I tak to mniej więcej wyglądało. Jeśli kompletny bajzel Ci nie przeszkadza to polecam-na pewno przeżyjesz niezapomniane chwile w tym fascynującym ośrodku wypoczynkowym. Tylko na pewnie nie próbuj iść na skargę do tzw. szefowej, gdyż zgłaszanie uniedogodnień jest przez nią ignorowane. Wszystkim, którzy wyrzucili swoje pieniądze w błoto-miłych wczasów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie ma żadnego odpowiedniego pokoju. Po prostu lepiej zmienić ośrodek bądź wrócić do domu.
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
5  Dziękujemy, mkowalski38
Zrecenzowano 15 października 2014

Pobyt z wycieczką bardzo udany, położenie ośrodka przy pięknie zrobionej ulicy bliziutko morza, można spacerować w każdym kierunku Mielna, również piękną polską plażą.
Sam ośrodek jest jeszcze remontowany, ale pokoje już wyposażone na poziomie wystarczającym, czysto w pokojach. Można byłoby jeszcze wyposażenie poprawić , ale jest ok.
Jedzenie smaczne, obsługa na stołówce miła.
Natomiast kierownictwo super, szczególnie można wyróżnić P. Irenkę , z którą można załatwić wszystko, bardzo miła i przyjazna osoba, potrafi zorganizować wszystko, nie ma żadnych problemów.
Polecam na wyjazdy grupowe, można miło spędzić czas również wieczorami, ponieważ w ośrodku można zorganizować grilla lub wieczorek przy muzyce.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na piętrze, ponieważ na parterze pokoje nie mają dostępu słońca, chociaż w upały może być przyjemnie
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Wanda K