“Swietny lokal”
Orkan — recenzja

Orkan
Nr 21 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jak co roku stolujemy sie glownie w tym lokalu.Zawsze swiezo, smacznie a ceny nie zwalaja z nog.Jesli wybor wakacji znow padnie na Mielno to my juz tam rezerwujemy miejsca;)Pozdrawiamy,stali klienci z Dębicy;)

Dziękujemy, Borysek6210

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

-Jedzenie jest po prostu pyszne
-Obsługa bardzo miła oraz kulturalna
'Atmosfera cudowna

5/5

Pozdrawiam

1  Dziękujemy, keymixi_
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przyjeżdżamy do Unieścia od wielu lat i byliśmy w wielu (praktycznie wszystkich) lokalach w okolicy i zawsze wracamy do Orkana. Profesjonalna obsługa )pozdrawiamy (Kasię i Chłopaków ps. ponownie mówię nie znudzicie mi się) zawsze miła Pani Kasia jako szefowa.. rodzinna atmosfera między obsługą a Panią , przekłada się na ciepłe podejście do klienta i tworzenie relacji przywiązania do lokalu. A że na jedzeniu nigdy się nie zawiodłem i nadal marzy mi się aby w Poznaniu powstała taka restauracja z taką obsługą, takim jedzeniem i takimi cenami. Pozdrawiamy Dawid z Anią i małą Julką

Dziękujemy, djgrassproject
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

brak miejca do swobodnego jedzenia, wszystko zimne, kotlety chude, obsluga nie pamieta zamowien generalnie slabiutkooo

Dziękujemy, adi8311
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Kazdy dostal jedzenie o innym czasie...jedni jedli drudzy sie patrzyli. Zimny rosoł, panierki na filecie z kurczaka wiecej jak samego kurczaka..aha i zapomnialam o frytkach, niby fajnie tylko zimne...

Dziękujemy, 753beata

Orkan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Orkan? Podziel się wrażeniami!