“Nie polecam.”
Stella Caffe — recenzja

Stella Caffe
Nr 1 wśród 1 Desery (Mielno)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca a w szczególności restauracji stella mieszczącej się obok Caffe stella. Nie będę się rozpisywał i w skrócie napisze. Wszystko Było Nie Tak! Począwszy od obsługi po jedzenie.

Dziękujemy, MichalllG

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Pyszne drinki, a sposób podania powala z nóg! To samo można powiedzieć o deserach, które są równie pyszne i pięknie podane. Obsługa bez zastrzeżeń, miła i cały czas z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam :)

Dziękujemy, Paulina940
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko świeże. Gofry ociekające owocami. Zjawiskowe ogromne desery. Dobra kawa. Atutem
Jest domek dla dzieci gdzie mogą się pobawić. Wspaniała obsługa. Nie zmieniajcie poziomu -wracamy za rok :)

Dziękujemy, L3043EKkarolinas
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Cudowne miejsce! Pyszne drinki w normalnych cenach, duży wybór piw, ogromny wybór deserów, gofrow. Na prawdę nie można niczego złego o tym miejscu napisać. Dziewczyny z obsługi super mile i cały czas szczerze uśmiechnięte! Szczerze polecamy!

Dziękujemy, AniaGwi
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Nie mogłam przejść obojętne obok tego lokalu, musiałam wstąpić na smaczne lody w różnych smakach. Spróbowałam "prawie" wszystkich. Zasmakowały mi szczególnie truskawkowe, słony karmel, kawowe, miętowe z czekoladą... Polecam smakoszom lodów i nie tylko im :)

Dziękujemy, DanutaJ28

Stella Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Stella Caffe? Podziel się wrażeniami!