Mielno

Piękne miejsce... Super blisko plaży... pyszne jedzonko na dole... Świetny kontakt z właścicielem - zawsze pomocny i sympatyczny!!! Miejsce warte polecenia byliśmy raz i na pewno tu jeszcze wrócimy!!! PS. Piekny design całego obiektu sprawia że to miejsce jest wyjątkowe!!!

Dziękujemy, PodroznikAntoni

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi... Duuuże pokoje ładnie urządzone i dobrze wyposażone. Nowoczesne wnętrza z funkcjonalną aranżacją. Blisko morza, promenady, parku i sklepów. Super właściciele mili i pomocni. Mocna piątka za całokształt.!!!

Dziękujemy, wilinskipiotr
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Polecam pobyt w Kamienicy, właściciele niezwykle sympatyczni, warunki bardzo dobre. Blisko zejścia na plażę, pyszne jedzenie w Bistro Kamienica na dole. Idealnie wysprzątany pokój i łazienka :-)
Polecam gorąco.

Dziękujemy, MagdalenaBaj
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Polecam serdecznie ❤️ PYSZNE I ŚWIERZE jedzenie, duże porcje. Bardzo miła i wyrozumiała obsługa. Klimatyczne miejsce idealne dla grupy znajomych jak i rodzin z dziećmi. Najlepsze Mochito XXL nad morzem ❤️

1  Dziękujemy, Milena Z
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Od elewacji po toaletę na medal. Pokoje dopracowane w szczegółach , niezwykła dbałość o detale co nadaje pobytowi tam , wyjątkowy klimat . Odpoczniesz nie tylko fizycznie , tam pachnie , wyczuwa się serce właścicieli tam włożone . Jedzenie , zależy co kto lubi , ale wszystko świeże , z bardzo dobrej jakości produktów. Obsługa bardzo miła i życzliwa , wyrozumiała , wreszcie państwo właściciele , bardzo sympatyczni , młodzi ludzie , z poczuciem humoru. Polecam.
Pan od kolorowanki.

Termin pobytu: maj 2019