Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Polecam pobyt w Kamienicy, właściciele niezwykle sympatyczni, warunki bardzo dobre. Blisko zejścia na plażę, pyszne jedzenie w Bistro Kamienica na dole. Idealnie wysprzątany pokój i łazienka :-)
Polecam gorąco.

Dziękujemy, MagdalenaBaj
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Polecam serdecznie ❤️ PYSZNE I ŚWIERZE jedzenie, duże porcje. Bardzo miła i wyrozumiała obsługa. Klimatyczne miejsce idealne dla grupy znajomych jak i rodzin z dziećmi. Najlepsze Mochito XXL nad morzem ❤️

1  Dziękujemy, Milena Z
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Od elewacji po toaletę na medal. Pokoje dopracowane w szczegółach , niezwykła dbałość o detale co nadaje pobytowi tam , wyjątkowy klimat . Odpoczniesz nie tylko fizycznie , tam pachnie , wyczuwa się serce właścicieli tam włożone . Jedzenie , zależy co kto lubi , ale wszystko świeże , z bardzo dobrej jakości produktów. Obsługa bardzo miła i życzliwa , wyrozumiała , wreszcie państwo właściciele , bardzo sympatyczni , młodzi ludzie , z poczuciem humoru. Polecam.
Pan od kolorowanki.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Nijagi
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste.Jedyny plus to blisko plaży. Niestety brak klimatyzacji zmusza do spania przy otwartym oknie..ale niestety nie da się poniewaz do 4 rano odbywa sie karaoke. W pokojach duszno. Brak suszarki, bardzo malo miejsca w toalecie na kosmetyki, reczniki malutkie i nieco zużyte. Sniadania dobre. Polecam osobom lubiącym imprezowanie do 4 rano. Bylismy 2 noce i wyjechalismy strasznie zmęczeni.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bistro Kamienica to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Pyszna rybka. Festiwal Dorsza - warto sprobowac, najedliśmy się do syta. Prowadzący dbają o każdy szczegół. Takiego miejsca nam w Mielnie brakowało. Polecamy serdecznie.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ilona W