Mielno

“Rodzina z 2 dzieci”
Smażalnia Barkas — recenzja

Smażalnia Barkas
Nr 3 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam smażalnie. Rybki świeżutkie. Łosoś z pieca - petarda! Flądra również bardzo dobra. Byliśmy z dwojgiem dzieci. Dla Pana z baru nie było problemem podgrzanie wody na mleko. Zupka Pomidorowa jak u mamy :)
Dodatkowym atutem jest widok ze smażalni na port, obraz jak z pocztówki. Lokal bardzo czysty. Warto tam zajrzeć! My na pewno wrócimy.

Dziękujemy, karakarina27

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne miejsce na rodzinny obiad. Ryby świeże i świetnie przygotowane. Pieczone & smażone. Polecam!!!!!

Dziękujemy, arturk744
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry dorsz z pieca, widok na morze i sympatyczni właściciele. Polecam! Ryba z pieca, bez panierki smakowała nawet dzieciom, co jest najlepszą recenzją dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, kapusniaczek
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam super jedzenie ,super miejsce widok na morze ,miła obsluga.Ryba z pieca ,ryba z gril ,ryba smażona, wybór duży polecam warto

Dziękujemy, AnetaMarynczak
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby z pieca najlepsze!!! ;) super miejsce bardzo blisko plaży piękne widoki które możesz oglądać podczas posiłku

1  Dziękujemy, rpmarynczak

Smażalnia Barkas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Barkas? Podziel się wrażeniami!