Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt z dziećmi w domkach na plaży to raj dla rodziców. Dla dzieci wiele atrakcji jak i również pływająca sauna na wodzie. Dzieciom bardzo to się spodobało i nam również.Na pewno tam jeszcze wrocimy.Polecam !

Dziękujemy, Ольга К
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 3 maja 2019

Dziękujemy za opinię,

Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Pani oczekiwania, staramy się zapewnić wystarczającą ilość atrakcji dla naszych Gości aby każdy znalazł u nas coś dla siebie :)

pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny pomysł z domkami w drzewach. Bardzo nam się spodobał i na pewno tam wrócimy. Pełno atrakcji, nasze dzieciaki się tutaj nie nudziły. Pyszne śniadania, każdego ranka coś innego zaskakiwało nas w wiklinowych koszach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu w domkach i na pewno tam wrócimy

Dziękujemy, Світлана Б
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 2 maja 2019

Dziękujemy za opinię :)

Cieszymy się, że pomysł z koszami przypadł Państwu do gustu. Staramy się aby dzieci miały zapewnione dużo atrakcji, dzięki czemu rodzice też mają chwilkę na odpoczynek ;) Zapraszamy Państwa serdecznie na następny pobyt :)

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Mimo, że do tego miejsca trafiliśmy z polecenia, po przyjeździe byliśmy mocno zaskoczeni! Przede wszystkim,gościnnością (pyszne domowe ciasto i butelka wina na przywitanie), pięknymi domkami (chociaż malutkie, mieści się tam dosłownie wszystko, a w naszym także jaccuzi) .. i do tego to śniadanie przyniesione do domku.. prawdziwa uczta! Mogliśmy także korzystać z sauny na wodzie, rowerów, gier planszowych oraz atrakcji wodnych,w tym także pontonów, z czego mieliśmy największą frajdę. Na szczęście 3 dniowy pobyt pozwolił nam skorzystać z większości atrakcji.
Jesteśmy zachwyceni tym miejscem.. bo okazało się być powyżej naszych oczekiwań! Na pewno wrócimy tu jeszcze z naszymi znajomymi i będziemy polecać to miejsce dalej.

Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2019

Pani Karolino,

Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa!
Dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście czuli się u nas dobrze, i spędzali miło czas. Ważna jest dla nas domowa i przytulna atmosfera, stąd ciasto na powitanie :) Cały czas się rozwijamy i staramy się dostarczać naszym Gościom coraz to więcej atrakcji aby pobyt u nas spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób :)

Dziękujemy za polecanie i zapraszamy ponownie !

Do zobaczenia !

Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, polecam w szegolnosci domki w drzewach, 5 m nad ziemią, przepiękne widoki, śniadania przynoszone do domku, obsługa bardzo pomocna i serdeczna, posiłki smaczne, dużo atrakcji dla gości. Na pewno jeszcze tu wrócimy ! :-)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Aleksandra P

Pani Aleksandro,

Bardzo dziękujemy za opinię, nas również urzekło to miejsce dlatego cieszymy się kiedy nasi Gości doceniają otaczającą nas przyrodę. Staramy się aby posiłki trafiały w gust każdego Gościa, a atrakcje zapewniały przyjemny i zróżnicowany pobyt :)

Zapraszamy ponownie!

Do zobaczenia !

Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Niesamowite miejsce. Wspaniałe widoki. Bardzo miła atmosfera. Śniadania podane w nietuzinkowy sposób. Nawet można było skorzystać z sauny na wodzie. Fajne miejsce i na pewno jeszcze tam wróce z dzieciakami.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, natalia b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinbrz, Kierownik ds. PR, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Droga Pani Natalio,
cieszymy się, że pobyt u nas zalicza Pani do udanych i dziękujemy za najwyższą ocenę. Już nie możemy doczekać się Państwa ponownie w naszym obiekcie - do zobaczenia.
Pozdrawiam serdecznie z domku na drzewie,
Marcin