Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Mimo, że do tego miejsca trafiliśmy z polecenia, po przyjeździe byliśmy mocno zaskoczeni! Przede wszystkim,gościnnością (pyszne domowe ciasto i butelka wina na przywitanie), pięknymi domkami (chociaż malutkie, mieści się tam dosłownie wszystko, a w naszym także jaccuzi) .. i do tego to śniadanie przyniesione do domku.. prawdziwa uczta! Mogliśmy także korzystać z sauny na wodzie, rowerów, gier planszowych oraz atrakcji wodnych,w tym także pontonów, z czego mieliśmy największą frajdę. Na szczęście 3 dniowy pobyt pozwolił nam skorzystać z większości atrakcji.
Jesteśmy zachwyceni tym miejscem.. bo okazało się być powyżej naszych oczekiwań! Na pewno wrócimy tu jeszcze z naszymi znajomymi i będziemy polecać to miejsce dalej.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2019

Pani Karolino,

Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa!
Dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście czuli się u nas dobrze, i spędzali miło czas. Ważna jest dla nas domowa i przytulna atmosfera, stąd ciasto na powitanie :) Cały czas się rozwijamy i staramy się dostarczać naszym Gościom coraz to więcej atrakcji aby pobyt u nas spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób :)

Dziękujemy za polecanie i zapraszamy ponownie !

Do zobaczenia !

Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, polecam w szegolnosci domki w drzewach, 5 m nad ziemią, przepiękne widoki, śniadania przynoszone do domku, obsługa bardzo pomocna i serdeczna, posiłki smaczne, dużo atrakcji dla gości. Na pewno jeszcze tu wrócimy ! :-)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Aleksandra P

Pani Aleksandro,

Bardzo dziękujemy za opinię, nas również urzekło to miejsce dlatego cieszymy się kiedy nasi Gości doceniają otaczającą nas przyrodę. Staramy się aby posiłki trafiały w gust każdego Gościa, a atrakcje zapewniały przyjemny i zróżnicowany pobyt :)

Zapraszamy ponownie!

Do zobaczenia !

Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Niesamowite miejsce. Wspaniałe widoki. Bardzo miła atmosfera. Śniadania podane w nietuzinkowy sposób. Nawet można było skorzystać z sauny na wodzie. Fajne miejsce i na pewno jeszcze tam wróce z dzieciakami.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, natalia b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinbrz, Kierownik ds. PR, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Droga Pani Natalio,
cieszymy się, że pobyt u nas zalicza Pani do udanych i dziękujemy za najwyższą ocenę. Już nie możemy doczekać się Państwa ponownie w naszym obiekcie - do zobaczenia.
Pozdrawiam serdecznie z domku na drzewie,

Zrecenzowano: 5 listopada 2018

Pełno atrakcji aż ich za dużo. Niestety z wszystkich nie udało nam się skorzystać ale skuter wodny- musicie na to pójść. Wystarczy zapisać się w recepcji i już tam dowiecie się wszystkiego. Polecam, warto spróbować

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ola K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinbrz, Kierownik ds. PR, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 1 marca 2019

Droga Ola K.,
bardzo dziękuję za znakomitą ocenę i komentarz. Uwielbiamy zaskakiwać naszych Gości każdego dnia - stąd cała masa atrakcji.
Zachęcam do rezerwacji kolejnego pobytu.
Pozdrawiam serdecznie z domku na drzewie,

Zrecenzowano: 21 września 2018

Od pierwszych chwil się w tym miejscu zakochaliśmy Piękny design domków, i wewnątrz i na zewnątrz mnóstwo niespodzianek, z których chciało się skorzystać (hamak, konsola, którą można było przekształcić w stolik, a dalej też i w stół do ping-pong , huśtawki, mini-park linowy), ponadto pyszne śniadania i dostęp do sauny :) Wybraliśmy domek z jacuzzi, więc w sumie, aż się nad morze nie chciało iść Polecam z ręką na sercu, również te opcje, które były dodatkowe, jak np. przepyszna obiadokolacja. My wypoczęliśmy, nasza córka miała cały czas zajęcie, no super! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiegokolwiek wyjazdu :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Darienadria

Szanowna Darienadria,
ślicznie dziękuję za najwyższą ocenę i wspaniałą opinię. Super, że Wymieniła Pani tak wiele zalet i udało się Państwu fajnie wypocząć. Ostatnie zdanie daje nam niesamowitego kopa do jeszcze cięższej pracy :)
Do zobaczenia następnym razem.
Pozdrawiam z domków nad jeziorem,