Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, polecam w szegolnosci domki w drzewach, 5 m nad ziemią, przepiękne widoki, śniadania przynoszone do domku, obsługa bardzo pomocna i serdeczna, posiłki smaczne, dużo atrakcji dla gości. Na pewno jeszcze tu wrócimy ! :-)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Aleksandra P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin B, Właściciel, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2019

Pani Aleksandro,

Bardzo dziękujemy za opinię, nas również urzekło to miejsce dlatego cieszymy się kiedy nasi Gości doceniają otaczającą nas przyrodę. Staramy się aby posiłki trafiały w gust każdego Gościa, a atrakcje zapewniały przyjemny i zróżnicowany pobyt :)

Zapraszamy ponownie!

Do zobaczenia !

Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Niesamowite miejsce. Wspaniałe widoki. Bardzo miła atmosfera. Śniadania podane w nietuzinkowy sposób. Nawet można było skorzystać z sauny na wodzie. Fajne miejsce i na pewno jeszcze tam wróce z dzieciakami.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, natalia b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinbrz, Kierownik ds. PR, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Droga Pani Natalio,
cieszymy się, że pobyt u nas zalicza Pani do udanych i dziękujemy za najwyższą ocenę. Już nie możemy doczekać się Państwa ponownie w naszym obiekcie - do zobaczenia.
Pozdrawiam serdecznie z domku na drzewie,

Zrecenzowano: 5 listopada 2018

Pełno atrakcji aż ich za dużo. Niestety z wszystkich nie udało nam się skorzystać ale skuter wodny- musicie na to pójść. Wystarczy zapisać się w recepcji i już tam dowiecie się wszystkiego. Polecam, warto spróbować

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ola K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinbrz, Kierownik ds. PR, Herbals & SPAOdpowiedź udzielona 1 marca 2019

Droga Ola K.,
bardzo dziękuję za znakomitą ocenę i komentarz. Uwielbiamy zaskakiwać naszych Gości każdego dnia - stąd cała masa atrakcji.
Zachęcam do rezerwacji kolejnego pobytu.
Pozdrawiam serdecznie z domku na drzewie,

Zrecenzowano: 21 września 2018

Od pierwszych chwil się w tym miejscu zakochaliśmy Piękny design domków, i wewnątrz i na zewnątrz mnóstwo niespodzianek, z których chciało się skorzystać (hamak, konsola, którą można było przekształcić w stolik, a dalej też i w stół do ping-pong , huśtawki, mini-park linowy), ponadto pyszne śniadania i dostęp do sauny :) Wybraliśmy domek z jacuzzi, więc w sumie, aż się nad morze nie chciało iść Polecam z ręką na sercu, również te opcje, które były dodatkowe, jak np. przepyszna obiadokolacja. My wypoczęliśmy, nasza córka miała cały czas zajęcie, no super! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiegokolwiek wyjazdu :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Darienadria

Szanowna Darienadria,
ślicznie dziękuję za najwyższą ocenę i wspaniałą opinię. Super, że Wymieniła Pani tak wiele zalet i udało się Państwu fajnie wypocząć. Ostatnie zdanie daje nam niesamowitego kopa do jeszcze cięższej pracy :)
Do zobaczenia następnym razem.
Pozdrawiam z domków nad jeziorem,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Bardzo ciekawa alternatywa dla średniej jakości pensjonatów dookoła.

Mieszkaliśmy w domku z widokiem na jezioro. Domek nowocześnie wyposażony, malutki ale ma wszystko, co potrzeba na kilka dni wypoczynku. Wygodne łóżka, chciaż dzieci mówiły, że "rodzice śpią w szafie". Nawet śmieszna łazienka, która "cała jest prysznicem", jest w sumie wygodna i sensownie zorganizowana. Plusem jest duża ilość zabezpieczonych moskitierami okien, które zawsze można zasłonić przed wzrokiem ciekawskich. Brak telewizora, w mojej ocenie, bez znaczenia, jeżeli ma się do dyspozycji działające bez zarzutu wifi, a ze sobą netflixy, showmaxy, czy cokolwiek innego. Zamiast inwestować w anachroniczne odbiorniki na ścianie w każdym domku, właściciele postawili na zadbany teren pełen fajnych propozycji dla dzieci i nieduży basen, który również doceniają dzieci.

Na osobny akapit zasługują niewątpliwie śniadanka przynoszone w wielkim koszu. Same pyszne i zdrowe rzeczy, w większości robione na miejscu popakowane w fikuśne słoiczki i butelki. Zawsze coś na ciepło. Doceniliśmy alternatywę dla wegetarian, również na ciepło. Licytowaliśmy się, który dżemik najlepszy, i wygrał agrestowy☺.
Dla chętnych, za dodatkową opłatą dania obiadowe do wyboru z karty, również przynoszone do domku, pięknie zapakowane.

Miejsce bardzo ciche i spokojne, pomimo bliskości kurortu, zaraz za bramą jest wygodna, szeroka ścieżka, którą rowerami dojeżdżaliśmy ok. 20 min na "bezludną" plażę. Dla wielbicieli parawaningu i typowo nadbałtyckich klimatów, plaża jest oczywiście bliżej.

O pływających saunach, kajakach, rowerkach wodnych nie piszę, bo wszystko jest na stronie i się zgadza.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Katarzyna P

Pani Katarzyno,
serdecznie dziękuję za najwyższą ocenę na Tripadvisor.com oraz za pobyt w naszych domkach.
Miło mi czytać opinie takie jak Pani - to największa nagroda za naszą pracę. Cieszę się, że doceniła Pani wyposażenie domku, Wi-Fi, śniadania oraz własnej roboty dżem agrestowy i lokalizację.
Gorąco zachęcam do kolejnych rezerwacji.
Do zobaczenia :)
pozdrawiam serdecznie,