“Super”
Marina Unieście — recenzja

Marina Unieście
Nr 11 wśród 60 Restauracje (Mielno)

Wszystko bardzo dobre i w rozsądnej cenie, obsługa miła, jedzenie bardzo szybko trafiło na nasz stolik, polecam zupę rybną

1  Dziękujemy, MichalllG

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położna nad samym morzem, z widokiem na kutry rybackie. Przepyszny śledź w śmietanie. Duże i bardzo smaczne porcje łososia z pieca. Polecam

Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super, super, super.....pyszne każde danie!!! Najlepsza miejscówka w Mielnie!!! Trafiłam przypadkiem kilka lat temu i wracam co rok!!!!

Dziękujemy, szczotal
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Halibut mrożony, niesmaczny. Zwykły bar szybkiej obsługi. Jedyny plus to piękny widok na morze. Niepolecam

1  Dziękujemy, Robsiw
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo smaczna rybka duża porcja obsługa miła, szczególnie Pani nalewającym piwko Piękny widok i czystopolecam

1  Dziękujemy, Joanna G

Marina Unieście — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Marina Unieście? Podziel się wrażeniami!