Mielno

“Rodzinna kolacja”
Itaka - Smażalnia Ryb — recenzja

Itaka - Smażalnia Ryb
Nr 5 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pysznie przygotowane ryby rozpływające się w ustach. Najlepsze jakie jedliśmy w Mielnie od 4 dni. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Michał R

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielkie porcje ale ceny nie zabiły :) dorsz był pyszny, brakowało tylko ogórków malosolnych :< klasyczne surówki nie bardzo nas jarają, frytki bardzo dobre. Obsługa przy barze wiec nie ma zamułki, chłopaki byli bardzo sympatyczni, ogólnie bardzo polecam! Rachunek za dwa gigantyczne (a podobno średnie) dorsze z dodatkami i dwa piwka - 72 złote, jak dla nas - KOZAK!!!!

Dziękujemy, ribs_queen
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza ryba w mieście ! Wszystko świeże i dobrze doprawione... bardzo miła obsługa! :-) przed wejściem krótka kolejka Ale warto poczekać.

Dziękujemy, dominczeso
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zajrzałam tam na obiad na rybkę :) smaczny obiad, dobra ilość i cena. Obsługa również ok, warto wejsc :)

Dziękujemy, KarolinaW1458
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Smaczna, świeża ryba. Bardzo miła obsługa. Kącik dla dzieci cenny atut.
Szczerze polecam. Dania typowe dla dzieci też dostępne.

Dziękujemy, Janina111111

Itaka - Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Itaka - Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!