Zrecenzowano: 18 kwietnia 2019

Do restauracji Meduza zawsze przyciągał nas smak beczkowego Pilsnera i widoki z tarasu. Tym razem chwilowy brak naszego faworyta i chłód spowodował wędrówkę w głąb deserowego menu i odkrycie niezwykle smacznych deserów. Sposób podania i ciekawe kompozycje smakowe stały się magnesem i inspirowały spacery w tym kierunku. STRACH pomyśleć, jaki byłby efekt przy dłuższym pobycie w Mielnie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Zdzicho007
Zrecenzowano: 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie miejsce. Można powiedzieć że hotel jest na plaży - bliżej morza już się nie da :) hotel bardzo ładny i zadbany. Pokoje komfortowe i przestronne. Widok na morze. W podziemiach basen oraz sauny - wszystko pięknie wykończone.
Restauracja - rewelacja! Jedzenie przepyszne i w przystępnych cenach. Obsługa w restauracji na bardzo wysokim poziomie - szczególnie Pani Klaudia.
Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę mimo że mam prawie 900km.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, lolo_golf
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Czekasz i czekasz i czekasz... wszyscy mają Cię w nosie :) czekaliśmy kilkanaście minut. Nikt nie przyszedł, sezon się kończy ale widać, że Klient nie jest ważny. Wizyta o godziny 14:30. Może kiedyś będę miał okazje zrobić jeszcze jedno podejście.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2018

W Hotelu Meduza spędziłem tylko 2 dni, ale był to bardzo udany czas. Hotel robi bardzo dobre wrażenie swoim wystrojem i stylem urządzenia, jest funkcjonalny i urokliwy, wyróżniając się niebanalnym pomysłem na pomieszczenia i dekoracje. Gdy okazało się, że jest wolny pokój z widokiem na morze, Pani Recepcjonistka zmieniła pierwotnie przyznany mi pokój - tak abym mógł cieszyć się spoglądaniem na Bałtyk z pokoju. Niezwykłym miejscem jest basen, urządzony z pomysłem. Także atrium z kominkiem. Miłe wrażenie robi restauracja - w ciepłe dni można cieszyć się posiłkami na tarasie. Obsługa w hotelu bardzo sympatyczna, pozwalająca czuć się naturalnie i komfortowo. Wysoki standard hotelu, świetne położenie niemal na samej plaży. Może nieco wygórowane ceny posiłków. Ale ogólnie bardzo dobre wrażenie i z pewnością chętnie do Hotelu Meduza powrócę.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, adamI58BR
Zrecenzowano: 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel zapewnia przyzwoite warunki na zimowy pobyt. Pokój czysty, bardzo ciepły. Codziennie uzupełniana woda mineralna i herbata. Dużym plusem jest basen - nIezbyt duży, ale zimą mało chętnych, więc można było korzystać kilka razy dziennie. W minisiłowni mankamentem był uszkodzony rower stacjonarny (niedziałający komputer, brak możliwości regulacji obciążenia). Obsługa hotelowa bardzo miła, śniadania urozmaicone. Hotel położony nad samym morzem, dobra baza wypadowa na długie spacery plażą.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Kazimierz B