Zrecenzowano: 30 kwietnia 2018

W Hotelu Meduza spędziłem tylko 2 dni, ale był to bardzo udany czas. Hotel robi bardzo dobre wrażenie swoim wystrojem i stylem urządzenia, jest funkcjonalny i urokliwy, wyróżniając się niebanalnym pomysłem na pomieszczenia i dekoracje. Gdy okazało się, że jest wolny pokój z widokiem na morze, Pani Recepcjonistka zmieniła pierwotnie przyznany mi pokój - tak abym mógł cieszyć się spoglądaniem na Bałtyk z pokoju. Niezwykłym miejscem jest basen, urządzony z pomysłem. Także atrium z kominkiem. Miłe wrażenie robi restauracja - w ciepłe dni można cieszyć się posiłkami na tarasie. Obsługa w hotelu bardzo sympatyczna, pozwalająca czuć się naturalnie i komfortowo. Wysoki standard hotelu, świetne położenie niemal na samej plaży. Może nieco wygórowane ceny posiłków. Ale ogólnie bardzo dobre wrażenie i z pewnością chętnie do Hotelu Meduza powrócę.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, adamI58BR
Zrecenzowano: 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel zapewnia przyzwoite warunki na zimowy pobyt. Pokój czysty, bardzo ciepły. Codziennie uzupełniana woda mineralna i herbata. Dużym plusem jest basen - nIezbyt duży, ale zimą mało chętnych, więc można było korzystać kilka razy dziennie. W minisiłowni mankamentem był uszkodzony rower stacjonarny (niedziałający komputer, brak możliwości regulacji obciążenia). Obsługa hotelowa bardzo miła, śniadania urozmaicone. Hotel położony nad samym morzem, dobra baza wypadowa na długie spacery plażą.

Dziękujemy, Kazimierz B
Zrecenzowano: 11 lutego 2018

Lokalizacja, obsługa ok, bez zastrzeżeń, czysto, miło i przytulnie, świetny basen i sauny. Wspaniałe i bogate śniadania, a także obiadokolacje. Wystrój i atmosfera jak najbardziej na plus. Cicho, spokojnie, parę kroków do morza, a w pobliżu świetna kawa

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, angelikat120
Zrecenzowano: 4 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy to przestronny, ciepły pokój i różnorodne śniadanie.
Minusy: luźna deska sedesowa, obity pojemnik na szczotkę do mycia toalety, obite płytki w łazience, ciemne żarówki, dźwięk płynącej wody w rurach tuż przy wezgłowiu łóżka do tego dźwięk włączajacego się co 10 min wentylatora, nieprzyjemna woń podpałki do grilla rozchodząca się w restauracji (efekt rozpalania w kominku podczas obecności gości), obsługa odkurzające restauracje podczas spożywania przez nas śniadania, twarde - niemożliwe do rozsmarowania masło na śniadaniu.
Odniosłam wrażenie, że prowadzący hotel wychodzą z założenia, że lokalizacja tak czy siak zapewni hotelowi gości, więc nie trzeba się starać.

Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 8 września 2017

O zamieszkaniu w hotelu Meduza marzyliśmy już podczas poprzedniego zimowego pobytu w Mielnie. Wtedy wielokrotnie byliśmy gośćmi restauracji Meduza i hotel bardzo nam się spodobał.
W tym roku udało się upolować wolny pokój w lutym. Nie zawiedliśmy się!
Hotel jest piękny, kameralny, nastrojowy, czysty, położony nad samym morzem pzy wygodnym zejściu na plażę.
W dniu przyjazdu brakowało nam podjazdu dla walizek przed schodami wejściowymi budynku hotelu.
Bardzo miła obsługa w Recepcji. Otrzymaliśmy pokój na poziomie Recepcji więc barak windy w hotelu akurat nam nie przeszkadzał.
Pokój 2 osobowy z łóżkiem dwuosobowym obszerny, jasny, z balkonem, oszklonym miejscem do wypoczynku i oknem w łazience. Dużo wygodnych, stylowych mebli, lamp, miejsc do przechowywania.
Sprzątane w pokoju codziennie, woda mineralna i herbata uzupełniane codziennie. Jest czajnik, szklaneczki. Brak lodówki, szlafroków basenowych i kapci.
Bardzo efektowna i duża strefa wellness. Niestety chłodno w pomieszczeniu basenowym, zimna woda w basenie z dyszami masującymi i przeciwprądem.
Bardzo śliska posadzka! Nietrafione przejście do saun przez mini siłownię w której było bardzo zimno. Sauna sucha mała ale poprawna. Łaźnia turecka uszkodzona - przebicie prądu na siedziskach. Jacuzzi niewielkie ale ciepłe. Tylko kilka leżaków.
Bardzo fajne ciepłe leżanki i osobnym pomieszczeniu do relaksu.
Pobyt w hotelu był komfortowy, dyskretna obsługa, dobre śniadania z niesamowitym widokiem na morze przez ogromne okna restauracyjne!
Żal było wyjeżdżać! Już planujemy kolejną wizytę W Meduzie - tym razem w listopadzie.
Polecam na spokojny wypoczynek szczególnie poza sezonem!

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, anitam897