Zrecenzowano: 4 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy to przestronny, ciepły pokój i różnorodne śniadanie.
Minusy: luźna deska sedesowa, obity pojemnik na szczotkę do mycia toalety, obite płytki w łazience, ciemne żarówki, dźwięk płynącej wody w rurach tuż przy wezgłowiu łóżka do tego dźwięk włączajacego się co 10 min wentylatora, nieprzyjemna woń podpałki do grilla rozchodząca się w restauracji (efekt rozpalania w kominku podczas obecności gości), obsługa odkurzające restauracje podczas spożywania przez nas śniadania, twarde - niemożliwe do rozsmarowania masło na śniadaniu.
Odniosłam wrażenie, że prowadzący hotel wychodzą z założenia, że lokalizacja tak czy siak zapewni hotelowi gości, więc nie trzeba się starać.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 8 września 2017

O zamieszkaniu w hotelu Meduza marzyliśmy już podczas poprzedniego zimowego pobytu w Mielnie. Wtedy wielokrotnie byliśmy gośćmi restauracji Meduza i hotel bardzo nam się spodobał.
W tym roku udało się upolować wolny pokój w lutym. Nie zawiedliśmy się!
Hotel jest piękny, kameralny, nastrojowy, czysty, położony nad samym morzem pzy wygodnym zejściu na plażę.
W dniu przyjazdu brakowało nam podjazdu dla walizek przed schodami wejściowymi budynku hotelu.
Bardzo miła obsługa w Recepcji. Otrzymaliśmy pokój na poziomie Recepcji więc barak windy w hotelu akurat nam nie przeszkadzał.
Pokój 2 osobowy z łóżkiem dwuosobowym obszerny, jasny, z balkonem, oszklonym miejscem do wypoczynku i oknem w łazience. Dużo wygodnych, stylowych mebli, lamp, miejsc do przechowywania.
Sprzątane w pokoju codziennie, woda mineralna i herbata uzupełniane codziennie. Jest czajnik, szklaneczki. Brak lodówki, szlafroków basenowych i kapci.
Bardzo efektowna i duża strefa wellness. Niestety chłodno w pomieszczeniu basenowym, zimna woda w basenie z dyszami masującymi i przeciwprądem.
Bardzo śliska posadzka! Nietrafione przejście do saun przez mini siłownię w której było bardzo zimno. Sauna sucha mała ale poprawna. Łaźnia turecka uszkodzona - przebicie prądu na siedziskach. Jacuzzi niewielkie ale ciepłe. Tylko kilka leżaków.
Bardzo fajne ciepłe leżanki i osobnym pomieszczeniu do relaksu.
Pobyt w hotelu był komfortowy, dyskretna obsługa, dobre śniadania z niesamowitym widokiem na morze przez ogromne okna restauracyjne!
Żal było wyjeżdżać! Już planujemy kolejną wizytę W Meduzie - tym razem w listopadzie.
Polecam na spokojny wypoczynek szczególnie poza sezonem!

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, anitam897
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Hotel bardzo fajny, przyjazny, miła atmosfera, pokój troszkę ciemny i balkonu brakowało ale ogólnie ok. Obsługa bardzo miła, restauracja bardzo dobra. Jedząc posiłki, pijąc drinki widać morze, nawet jak pada deszcz można podziwiać widoki. Polecam.

Termin pobytu: lipiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, danutak70
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017

z uwagi na jego położenie - super widok na morze i wschodzące słońce prosto z hotelowego łóżka. Pokoje schludne, aczkolwiek przydałby się już mały remont, śniadania i oferta restauracji na przyzwoitym poziomie, choć nie powala. Od wielu lat hotel trzyma poziom - polecam

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kretk
Zrecenzowano: 20 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam w tym hotelu na rocznicy ślubu z mężem i małym dzieckiem. Pokoje małe i ciasne choć sam hotel w bardzo ciekawym układzie. Strefa basenowa świetna, blisko morze wiec polecam pokoje z widokiem. Restauracja duża, Dania bardzo smaczne. Zawsze jak jestem w Mielnie i mam ochotę Nie Na Rybkę to zaglądam do Meduzy

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, eleonorawlodarczyk