Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Co roku na ferie jeździmy rodzinnie wraz ze znajomymi do Mielna do Unitrala. Hotel pod każdym względem nas zadowala. Super basen solny i zwykły, jedzonko pyszne, zabiegi pierwsza klasa. A obsługa na szóstkę. Warto się tam wybrać naprawdę.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 29 grudnia 2017

Pobyt w lipcu w pokoju w części ****. Pokój przestronny, nowocześnie urządzony, dodatkowo garderoba.Rewelacyjna opieka dla dzieci, wspaniała Pani Alina która opiekowała sie dziećmi na najwyższym poziomie.Moja córka z pokoju zabaw nie chciała wychodzić. Jedzenie rewelacyjne, jednak minusem jest brak expresu do kawy przy śniadaniu, standard hotelu zobowiązuje. Bufet dla dzieci skromny, raczej taki jak dla wszystkich.Baseny na najwyższym poziomie, zabiegi w gabinetach spa na najwyższym poziomie, godne polecenia.Obsługa miła, pomocna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w części czterogwiazdkowej są przestronne, nowocześnie urządzone.
Termin pobytu: lipiec 2017
6  Dziękujemy, dora795
Zrecenzowano: 15 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wyposazony we wszystko co trzeba: spa, basen, place zabaw itp.
Jest tez parking, kawiarnia itp. Mozna wypozyczyc rowery (to unikalne w Mielnie).
Obsluga przygotowana do niemieckich emerytow, ktorzy stanowia chyba wiekszosc klientow.

Dobry poziom, warto odwiedzic.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof O
Zrecenzowano: 11 grudnia 2017

Korzystałam z mężem z pakietu "Dla Seniora + 60". Byliśmy 8 dni (7 nocy). Mieszkaliśmy w części hotelu **** w pokoju typu suite. Ta część hotelu jest nowa. Pokoje duże, czyściutkie, pięknie i wygodnie urządzone, dużo szafek, półek, szuflad. Mieliśmy nawet garderobę. Dwa telewizory - w saloniku i sypialni, lodówka, czajnik, kawa, herbata i woda mineralna. Łazienka przestronna, duża kabina prysznicowa, dużo miejsca na kosmetyki, szlafroki i kapcie. Część relaksowa i spa na wysokim poziomie, bardzo fajne sauny, baseny itp. Najbardziej nam się podobał basen z wodą z Morza Martwego. Posiłki bardzo smaczne, w formie szwedzkich stołów. Mimo dużej ilości gości nie było nigdzie kolejek, no może za wyjątkiem kolejki do ekspresu ciśnieniowego. Tam zawsze stało kilka osób. Dyrekcja powinna pomyśleć o zakupie drugiego. Obsługa uśmiechnięta, uczynna i życzliwa. Wszędzie czyściutko, elegancko, ładny wystrój - trafiliśmy akurat na okres przedświąteczny, był nawet Mikołaj. Bardzo dobra informacja o wszystkim co w danym okresie dzieje się w hotelu. Polecamy. My na pewno tam wrócimy.

Termin pobytu: grudzień 2017
2  Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 30 października 2017

Przynajmniej raz w roku muszę tam być z mężem i parą przyjaciół., mieliśmy 40 rocznice ślubu my i nasi przyjaciele też. Spędziliśmy w spa .Jesteśmy częstymi gośćmi tego hotelu. Basen solankowy najcudowniejszy w Polsce nr 1. Jedzenie przepyszne , obsługa cudowna ,a pani MATYLDA z recepcji anioł.
Jak nam się uda to pojedziemy w 2018 do naszego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w części 4* są nowoczesne ładne .Hotel ma część zabiegową, grotę solną ,przystosowany jest dla niepełnosprawnych.
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, ELŻBIETA H