Zrecenzowano: 15 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wyposazony we wszystko co trzeba: spa, basen, place zabaw itp.
Jest tez parking, kawiarnia itp. Mozna wypozyczyc rowery (to unikalne w Mielnie).
Obsluga przygotowana do niemieckich emerytow, ktorzy stanowia chyba wiekszosc klientow.

Dobry poziom, warto odwiedzic.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof O
Zrecenzowano: 11 grudnia 2017

Korzystałam z mężem z pakietu "Dla Seniora + 60". Byliśmy 8 dni (7 nocy). Mieszkaliśmy w części hotelu **** w pokoju typu suite. Ta część hotelu jest nowa. Pokoje duże, czyściutkie, pięknie i wygodnie urządzone, dużo szafek, półek, szuflad. Mieliśmy nawet garderobę. Dwa telewizory - w saloniku i sypialni, lodówka, czajnik, kawa, herbata i woda mineralna. Łazienka przestronna, duża kabina prysznicowa, dużo miejsca na kosmetyki, szlafroki i kapcie. Część relaksowa i spa na wysokim poziomie, bardzo fajne sauny, baseny itp. Najbardziej nam się podobał basen z wodą z Morza Martwego. Posiłki bardzo smaczne, w formie szwedzkich stołów. Mimo dużej ilości gości nie było nigdzie kolejek, no może za wyjątkiem kolejki do ekspresu ciśnieniowego. Tam zawsze stało kilka osób. Dyrekcja powinna pomyśleć o zakupie drugiego. Obsługa uśmiechnięta, uczynna i życzliwa. Wszędzie czyściutko, elegancko, ładny wystrój - trafiliśmy akurat na okres przedświąteczny, był nawet Mikołaj. Bardzo dobra informacja o wszystkim co w danym okresie dzieje się w hotelu. Polecamy. My na pewno tam wrócimy.

Termin pobytu: grudzień 2017
2  Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 30 października 2017

Przynajmniej raz w roku muszę tam być z mężem i parą przyjaciół., mieliśmy 40 rocznice ślubu my i nasi przyjaciele też. Spędziliśmy w spa .Jesteśmy częstymi gośćmi tego hotelu. Basen solankowy najcudowniejszy w Polsce nr 1. Jedzenie przepyszne , obsługa cudowna ,a pani MATYLDA z recepcji anioł.
Jak nam się uda to pojedziemy w 2018 do naszego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w części 4* są nowoczesne ładne .Hotel ma część zabiegową, grotę solną ,przystosowany jest dla niepełnosprawnych.
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, ELŻBIETA H
Zrecenzowano: 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomity Hotel, wspaniała obsługa, rewelacyjna strefa Wellness i spa. Genialny basen solankowy. Polecam wszystkim podróżującym służbowo na jedną, bądź kilka nocy oraz rodzinom z dziećmi na pobyt wczasowy. Wspaniałe miejsce

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano: 3 października 2017

Ośrodek składa się z dwóch części starszej i nowszej. Nasz pobyt był w nowym skrzydle gdzie zarówno umeblowanie jak i metraż pokoju nie budził zastrzeżeń. Hotel posiada zjawiskowy w kompleksie SPA basen solankowy iluminowany wieczorem który gorąco polecamy. W drugim basenie znajdującym się w oddzielnej lokalizacji są prowadzone zajęcia z aeorobiku, gimnastyki etc. Hotel posiada szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych a dodatkowo w sterefie SPA można skorzystać z sauny fińskiej, bio i parowej a także jacuzji które dla gości hotelowych są gratis POLECAMY.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Ewa821