Zrecenzowano: 30 października 2017

Przynajmniej raz w roku muszę tam być z mężem i parą przyjaciół., mieliśmy 40 rocznice ślubu my i nasi przyjaciele też. Spędziliśmy w spa .Jesteśmy częstymi gośćmi tego hotelu. Basen solankowy najcudowniejszy w Polsce nr 1. Jedzenie przepyszne , obsługa cudowna ,a pani MATYLDA z recepcji anioł.
Jak nam się uda to pojedziemy w 2018 do naszego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w części 4* są nowoczesne ładne .Hotel ma część zabiegową, grotę solną ,przystosowany jest dla niepełnosprawnych.
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, ELŻBIETA H
Zrecenzowano: 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomity Hotel, wspaniała obsługa, rewelacyjna strefa Wellness i spa. Genialny basen solankowy. Polecam wszystkim podróżującym służbowo na jedną, bądź kilka nocy oraz rodzinom z dziećmi na pobyt wczasowy. Wspaniałe miejsce

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano: 3 października 2017

Ośrodek składa się z dwóch części starszej i nowszej. Nasz pobyt był w nowym skrzydle gdzie zarówno umeblowanie jak i metraż pokoju nie budził zastrzeżeń. Hotel posiada zjawiskowy w kompleksie SPA basen solankowy iluminowany wieczorem który gorąco polecamy. W drugim basenie znajdującym się w oddzielnej lokalizacji są prowadzone zajęcia z aeorobiku, gimnastyki etc. Hotel posiada szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych a dodatkowo w sterefie SPA można skorzystać z sauny fińskiej, bio i parowej a także jacuzji które dla gości hotelowych są gratis POLECAMY.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Ewa821
Zrecenzowano: 28 września 2017

Polecam hotel do którego nie sposób nie chcieć wrócić. Termy w klimacie morza martwego rewelacja w sezonie po 14 tylko dla dorosłych- błoga cisza.
Ciężko opisać ile plusów w hotelu- prywatna plaża (strefa)z leżakami nad Bałtykiem. Nie musisz obok mieć parawanu:). Jedzenie rewelacja bardzo duży wybór. Pokój w części 3* nie ma sensu dopłacać do 4*. Rehabilitacja na wysokim poziomie. Zabiegi spa i masaże trochę gorzej -zależy na kogo trafisz.

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Madzia201173
Zrecenzowano: 21 września 2017

Na wakacje w tym roku wybraliśmy się do Unitrala.Z pewną rezerwa podchodziliśmy do miejsce i w naszego wypoczynku. Od samego jednak wejścia wiedzieliśmy, że jesteśmy we właściwym miejscy. Super pokój my + dwójka dzieci. Obszerny balkon. Świetna strefa spa 2 baseny, kultura , świetna organizacja. Klub dla dzieci , a dla nas oddech na wczasach. Wyszukana kuchnia.Smacznie. Blisko do plaży. bardzo dziękuje całej ekipie hotelu. Wychodząc z hotelu byliśmy zadowoleni. To były naprawdę udane wakacje. Wrócimy tam na pewno. Są Polsce miejsca do których warto wracać.:)))

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Ewa K