Mielno

“Deser”

Meduza Hotel Restauracja Cafe
Nr 13 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Deser który zamówiliśmy był bardzo dobry ale cena dość wygórowana jak na kawałek sernika i kawę, jednak byliśmy zadowoleni i zachwyceni widokiem na morze, warto ocenić samemu tą miejscówkę

Dziękujemy, MichalllG

Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo ładnie położona restauracja , z ogródkiem praktycznie przylegającym do plaży. Na resztę spuśćmy zasłonę milczenia!

Dziękujemy, wjopek7
Zrecenzowano 5 września 2019

Wspaniałe położenie obiektu z widokiem na morze, gustownie i bardzo przytulnie urządzone wnętrza ,restauracja na wysokim poziomie a obsługa porostu przemiła. Polecam !

Dziękujemy, Ryszard M
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo że nie bylo tłoku, a wręcz pustki przez 20 minut siedzieliśmy i czekaliśmy na kelnera. Nikt nie podszedł do nas z kartą mimo że co najmniej dwukrotnie kelnerka przechodziła obok nas. Jedyny plus to bliskość morza. Wyszliśmy nie korzystając z oferty lokalu.

Dziękujemy, Kuba B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar wołowy przypominał mielone mięso wołowo wieprzowe kelnerka nie potrafiła opisać żadnego wina brak odpowiedzi na nie zadowolenie z dania.

Dziękujemy, miko_ajj151

Meduza Hotel Restauracja Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Meduza Hotel Restauracja Cafe? Podziel się wrażeniami!