“Wspaniałe położenie obiektu z widokiem na morze”

Meduza Hotel Restauracja Cafe
Nr 13 wśród 60 Restauracje (Mielno)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Wspaniałe położenie obiektu z widokiem na morze, gustownie i bardzo przytulnie urządzone wnętrza ,restauracja na wysokim poziomie a obsługa porostu przemiła. Polecam !

Dziękujemy, Ryszard M

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo że nie bylo tłoku, a wręcz pustki przez 20 minut siedzieliśmy i czekaliśmy na kelnera. Nikt nie podszedł do nas z kartą mimo że co najmniej dwukrotnie kelnerka przechodziła obok nas. Jedyny plus to bliskość morza. Wyszliśmy nie korzystając z oferty lokalu.

Dziękujemy, Kuba B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar wołowy przypominał mielone mięso wołowo wieprzowe kelnerka nie potrafiła opisać żadnego wina brak odpowiedzi na nie zadowolenie z dania.

Dziękujemy, miko_ajj151
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Danie lunchowe camembert w prażonych migdałach rewelacja! Obsługa bardzo miła i sympatyczna! Widok z tarasu - bajeczny! Serdecznie polecam

Dziękujemy, Aurelia B
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo długi czas oczekiwania na obsługę ,potem na jedzenie,frytki niedsmażone,ale krem z pomidorów i tatar z łososia ok

Dziękujemy, 645robertr

Meduza Hotel Restauracja Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koszalin, Zachodniopomorskie

Mielno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Meduza Hotel Restauracja Cafe? Podziel się wrażeniami!