“ Bardzo dobry lunch”
La Locanda Porta Picc — recenzja

La Locanda Porta Picc
Nr 16 wśród 207 Restauracje (Polignano a Mare)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia. Pyszne owoce morza. Gospodarz i obsługa bardzo mili. Można liczyć na dodatkowy poczęstunek taki jak lampka prosecco oraz wino deserowe z ciasteczkami.

Dziękujemy, Kolba25

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Ze względu na bliskość morza szumiącego nieopodal zdecydowaliśmy się wziąć głównie makarony z owocami morza, dodatkowo butelkę wina musującego i desery. Gorąco polecam! PS. Warto przygotować się na stosunkowo wysokie ceny.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Trafiliśmy tu z polecenia naszego hostelu,od razu zachwycilismy się jakością używanych tu produktów, świetnych kucharzy i miłej obsługi, własnej produkcji makarony,świetne owoce morza i mięsa, wracaliśmy tu każdego wieczora. Polecamy bardzo to miejsce:)

Dziękujemy, Virus63
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna, niewielka restauracja. Często full, najlepiej zarezerwować stolik wcześniej. Ceny przystępne a jedzenie poezja! Wszystko było smaczne, owoce morza, makarony a nawet wielki 1 kg stek był idealny! Jeśli będę w Polignano na pewno tam wrócę! Najlepsza restauracja w Polignano a Mare

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mellka J
Zrecenzowano 20 listopada 2018

jedzonko pyszne spagetti frutti di mare rewelacja zona jadla rybe z pieca z warzywami przepyszna wszystko podane szybko spedzilismy milo i apetycznie czas przed dalszym zwiedzaniem poligiano

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, badzibytom

La Locanda Porta Picc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polignano a Mare, Province of Bari

Byłeś(-aś) w La Locanda Porta Picc? Podziel się wrażeniami!