Pela Mare Hotel(Agia Pelagia)
118 USD
111 USD
220 USD
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (251 USD).

Sunday Life(Agia Pelagia)(Świetna cena!)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
64 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (72 USD).

Renia Hotel Apartments(Agia Pelagia)(Świetna cena!)
52 USD
  • Basen
Happy Cretan Suites(Agia Pelagia)
155 USD
508 USD
478 USD
422 USD
  • Śniadanie w cenie
Hotel Anatoli(Agia Pelagia)
  • Bezpłatny parking
Villa Apollonia(Agia Pelagia)(Świetna cena!)
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lecąc do peninsuli brałam pod uwagę urozmaicenie dla dziecka. A tu niespodzianka przyjazd na miejsce okazuje się ze nie ma miejsc a rezerwowalam hotel w październiku 2016. I co zabrali nas do innego hotelu Alexander haha gdzie te animacje dla dzieci? Najlepsze jest to od 8 sierpnia godz 12 00 zwalnia się miejsce wiec znów się pakujemy i przenosimy się do peninsuli.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Cheris82
Zrecenzowano 29 marca 2017

Hotel czysty, zwłaszcza w restauracji. Ciągle zmieniane, po każdym gościu ,obrusy. Pokój za dopłatą z widokiem na morze. Widok bajeczny. Mieszkaliśmy w głównym budynku, na najwyższym piętrze. Zejście do morza po około 170 stopniach. Można sobie wyrobić kondycję. Z każdego poziomu inny, piękny widok. Bar na plaży (all incl), płatne leżaki nie należące do hotelu.
Sklepik hotelowy z dobrymi cenami, nie ma co szukać tańszych rzeczy w Agia Pelagia
Długo wybierałam z katalogów hotel, gdzie byłyby doskonałe warunki do pływania z rurką i maską. Znalazłam Peninsulę. Radzę wziąć też płetwy, jest gdzie odpłynąć. Świat podwodny jest bardzo ciekawy. Egipt z rafą to nie jest, ale urozmaicenie terenu podwodnego w postaci ogromnych kamieni, głazów i wąwozów, niesamowity. Zaznaczam, że baseny nas nie interesowały, nie weszliśmy do żadnego, natomiast z morza nie wychodziliśmy, opływając te wszystkie skały. Woda krystaliczna. Radzimy rozłożyć się na dolnym basenie i schodzić do morza popływać. Drugiego dnia wykupiliśmy na betonowej plaży, leżaki. Po południu zrobiło się ciasno i gwarno, bo miejscowe chłopaki też "przyszły" poskakać na główkę. Trochę było jak w kołchozie. Zejście do wody po drabince, tylko dla umiejących pływać. Uwaga ! Jeśli będziecie wchodzić do wody po schodkach , a nie będziecie korzystać z plaż po obu stronach hotelu, to buty do kąpieli nie są potrzebne. My się niepotrzebnie nadźwigaliśmy.
Przemiłe Panie w recepcji, uśmiechnięte sprzątaczki, sympatyczni kelnerzy , a zwłaszcza ich przystojny szef. Tylko jedna pani w barze przy górnym basenie, miała minę jakby pracowała tam za karę. Zero uśmiechu. W recepcji można dogadać się po angielsku, francusku, włosku. Szef kuchni jest Włochem.

Jak na włoskiego kucharza przystało, jedzenie było bardzo smaczne, urozmaicone, trochę powtarzające się , ale na dwa tygodnie trudno wymyślać ciągle coś nowego. Było dużo warzyw w różnych postaciach, na surowo i zapiekanych. Czyste nakrycie stołu, po każdym , kto wstaje od stolika. Na białych obrusach , kładzione są papierowe i po posiłku cały obrus jest zwijany , ze wszystkimi na nim śmieciami. Odbywa się to bardzo sprawnie.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Lidia M
Zrecenzowano 9 listopada 2016

wyjazd z netholiday, Pomimo oferty z biura i zapewnień, że dla ich klientów hotel przeznaczył pokoje wyremontowane w 2015 roku, zameldowano nas w przerobionym pomieszczeniu gospodarczym poza terenem hotelu. Brak światła w łazience- zamiast żarówki tylko sterczące kable, zepsuty telewizor, meble do wymiany, brak tarasu, grzyb pod prysznicem...
Obsługa z uśmiechem na twarzy stwierdza, że wiedza iż pokój jest dużo poniżej standardu, ale nie mają wolnych pokojów....
Do normalnego pokoju na terenie hotelu zostałem przeniesiony po dwóch dniach....

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, stachdeker
Zrecenzowano 19 września 2016

Jedzenie nie było złe,ale zupy okropne przez 3 dni ta sama zupa,snack bar porażka zeby cos zjesc trzeba było zapłacic, bo byly tylko jakies ciastka i to by było na tyle. zeby zjesc loda to trzeba było czekac na obiad po poza posiłkami były zamykane.W pokojach pod materacami plesń..smierdziało okrutnie,a w lazienkach wylewała woda z kanalizacji, basen rownież brudny,nie byl czyszczony z 6 dni zeby woda sie nagrzała wiec plywalo w nim wszystko.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, asiocha123
Zrecenzowano 16 września 2016

Pobyt w hotelu Peninsula oceniam bardzo wysoko. Duże zróżnicowanie pokoi (w zależności od możliwości finansowych można wybrać: klasyczny pokój hotelowy, pokój z widokiem na morze, bungalow etc.). W części hotelu, w której byliśmy, nie można mieć do niczego zastrzeżeń. Pokoje bardzo czyste, schludne, łóżka wygodne. Widać, że hotel jest systematycznie odświeżany.
Jedzenie (w formie all-inclusive) nad wyraz zróżnicowane, świeże.
No i przepiękne widoki z praktycznie każdego miejsca w hotelu.

Hotel jest położony na kilku kondygnacjach, co powoduje, że czasami trzeba trochę pochodzić schodami.

Serdecznie polecam dla wszystkich. Zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Bartosz T