Agia Pelagia

“Eep”
Taverna Bar Stelios — recenzja

Taverna Bar Stelios
Nr 2 wśród 38 Restauracje (Agia Pelagia)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie :) pysznie po prostu pysznie!!!!!!!!!!!! Obsługa bardzo mila no i widoki ktorych nie sposob niezauwazyc :)

Dziękujemy, marcino790

Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sercem. Bardzo dobre jedzenie, wszystko smaczne i świeże. W knajpce przemiła atmosfera, dawno nie spotkałam się z taką miłom, zabawną i kontaktową obsługa. Każdy kto zaglądnie tam na chwile na pewno wróci! Rekomenduje gorąco!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, weronikaz892
Zrecenzowano 2 października 2016

Położona nad samym morzem, w zatoczce Mononafis. Miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie- z widokiem :). Meze przepyszne. Gigantos (fasola w sosie pomidorowym) pyszne, smażone kalmary- miękkie, nie gumiaste. Nadziewane kwiaty cukinii warte spróbowania. Ryb (poza small fish) nie jadłem, ale inne dania polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, 485krzysztofa
Zrecenzowano 11 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Naprawde polecam pyszne jedzenie obsluga wrecz przemila bylem kilka razy i za kazdym razem mile spedzilem czas wraz z malzonka niedaleko i tanio warto zobaczyc

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Michal B
Zrecenzowano 21 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce z przesympatyczną obsługą. Karta pozwala nawet najbardziej wybrednym klientom na satysfakcjonujący wybór. Pyszne małe smażone rybki. Na koniec podano nam ouzo i deser w prezencie od właścicieli.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, AgaWin

Taverna Bar Stelios — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kounali, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Taverna Bar Stelios? Podziel się wrażeniami!