Agia Pelagia
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel poza położeniem nie oferuje nic co zasługuje na 5*. Jedzenie monotematyczne każdego dnia to samo, o ile ja z mężem jeszcze powiedzmy to znieśliśmy to syn raczej ciężko, pobyt 11 dni. Pokoje lata świetności mają dawno za sobą. Brudne kanapy, zużyty sprzęt w łazienkach, zapach stęchlizny no cóż nie tak to sobie wyobrażaliśmy.

1  Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjemny i przyjazny dla klientów. Miła obsługa, sporo osób mówi po polsku.
Czystość na wysokim poziomie, pokoje sprzątane codziennie, tak samo wymieniane ręczniki.
Plaża jak większość na Krecie kamienista, leżaki są bezpłatne i nie ma problemu z ich dostępnością. Baseny - jest ich kilka, my korzystaliśmy z tego, na którym są ślizgawki i bardzo nam się podobał.
Morze - czyste i fantastycznie przeźroczyste, dosyć szybko robi się głęboko, dno kamieniste, mało urozmaicone.
Jedzenie OK, nie powala ale było smacznie i dużo. Restauracje a-la carte, odwiedziliśmy obie, bardziej oblegana jest włoska (Safran) ale dla nas znacznie fajniejsza była grecka, dużo owoców morza i po prostu smaczniejsze.
Na terenie hotelu można bez problemu wypożyczyć samochód i ceny nie powalają.
Wycieczka na Balos - długa ale warto pojechać, widoki są fantastyczne.
Heraklion, warto odwiedzić w sobotę, nie trzeba wypożyczać auta, spod samego hotelu kursuje autobus chyba ok 3 euro za bilet, podróż trwa ok 30 minut.
Dlaczego w sobotę? tylko w soboty w Heraklionie jest rynek, nie ten w mieście komercyjny i drogi, tylko taki lokalny rolniczo przemysłowy, głośny, kolorowy, żywy :), można tam tanio kupić wszystko, ryby, owoce, przyprawy, raki, lokalne wino, miód, koszulki, ubrania itp. Warto zajrzeć do portu i obejrzeć fort, jest pięknie odrestaurowany. Rynek miasta bardzo przyjemny, jeżeli ktoś chce zjeść dobrze, po grecku w szalenie miłej atmosferze polecam maleńką restauracyjkę 300 metrów od centrum - Siga Siga.
Można wypożyczyć auto w promieniu 100 km jest kilka wspaniałych plaży i bardzo ciekawa jaskinia. Za Heraklionem jest super park wodny.
Odradzam fort w Retimno - drogo i nic ciekawego

Dziękujemy, zbiczek148
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel ma swoje niedociągnięcia, nie zasługuje naprwno na 5 gwiazdek ,Itaka sprzedaje wycieczkę 12 dniową z wylotem pomiedzy 1 a 3 w nocy tymczasem trzeba opuścić pokój do 12:00 dzień wcześniej bez możliwości korzystania z opcji allinclusive ,przez ponad 12 godzin jest się postawionym bez pokoju i jedzenia - skandal!!!Tomasz i Aleksandra

2  Dziękujemy, Tomasz_Alekssndra
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo piękny i duzy hotel. Prywatna plaża, bezpłatne leżaki i parasole, baseny. Bardzo dobre jedzenie, każdy może znaleźć kuchnie odpowiednią dla siebie - indyjska, włoska, grecka, chińska itp. Bardzo blisko do centrum urokliwego miasteczka.

Dziękujemy, tomaszkQ3205EQ
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Zdecydowanie zasługuje na greckie 5*, a nawet na tle hoteli np kanaryjskich wypada bardzo dobrze! Hotel jak widac znajduje sie na pięknym półwyspie, spokojnie mozna isc na godzinny spacer tylko po terenie hotelu, z pięknymi widokami z klifów. Cudowna roślinność, my znalezlismy nawet kilka wielkich żółwi stepowych żyjących sobie na terenie hotelu :D kilka basenów, kazdy ma inny klimat i przeznaczenie, także w zależności czy chcemy sie zrelaksować, popływać na unicornie czy pozjezdzac ze zjeżdżalni, to znajdziemy ten ktory najlepiej sie do tego nadaje. Fajne 2 plaze, na jednej z nich (drobny zwirek) znajduje sie beach bar, w opcji all in możemy skorzystać z oryginalnych alkoholi takich jak: metaxa 5*, martini bianco, aperol itp. Pokój w jakim mieszkaliśmy to typ „rodzinny”, bardzo przyjemny, wygodne duze lozko, garderoba, komfortowa łazienka, na plus codziennie uzupełniana woda mineralna 1,5l 2-3 butelki na dzień. Wille na terenie hotelu są cudowne, prywatne baseny, piękne wyposazenie. Jedzenie bardzo smaczne, dobrej jakosci, różnorodne. Zarówno mięsożercy i weganie znajda cos pożywnego dla siebie! Różnorodne owoce, fontanna czekolady i przepyszne desery domowej roboty (nie takie z proszku co juz widzieliśmy czasem w innych hotelach także 5*). Siłownia dobrze wyposażona, szkoda tylko ze lustra nie sa do samej podłogi, tak aby także podczas ćwiczeń w leżeniu moc kontrolować poprawność wykonywania. Na terenie hotelu znajdują się również restauracje a’la carte, skorzystaliśmy z „seasalt and rosemary”, jedzenie smaczne. Zupa rybna i salatka grecka super, ryba z warzywami i makaron z owocami morza Ok ale bez rewelacji. Czas oczekiwania bardzo dlugi (mimo małego oblężenia restauracji), zrezygnowaliśmy zatem z zamówionego deseru, bo zwyczajnie chcieliśmy juz kontynuować wieczór w klubie, a nie siedzieć kolejna godzine w restauracji... na plus widoki z każdej z restauracji na terenie hotelu, wystrój, inny klimat każdej z nich. Podsumowując, uważam ze każdy niezależnie od swoich preferencji spędzi świetny czas w tym hotelu, który jest ogromny ale jednocześnie elegancki, nieprzesadzony, dobrze przemyślany, oferujący wysoką jakość usług. Chętnie tam jeszcze wrócę.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, MegKateTravels
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CapsisResort, Social Media Team, Out of the Blue Capsis Elite ResortOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dear MegKateTravels,

Thank you for taking the time to write this lovely review of your recent stay with us. We are delighted that you had a great time at our resort and that you had the opportunity to enjoy our beautiful peninsula and the views it offers. It's also great to hear that you were satisfied with your accommodation, and that you enjoyed the cuisine that we offer in our restaurants. We are looking forward to welcoming you back soon. In the meantime, if you are so inclined, please find us on Facebook, Instagram, Pinterest and Twitter for all the latest news and events happening in our resort.

Kind Regards,
ONP