“Dobre jedzenie ”
Pizzeria La Casa — recenzja

Pizzeria La Casa
Nr 6 wśród 28 Restauracje (Orebic)

Fajne miejsce z dobrą lokalizacją, bardzo dobra pizza, kalmary oraz focaccia z pesto, która idealnie pasowała do wołowiny. Polecam

Dziękujemy, katarzynan330

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo fajna restauracja.mila obsługa szczególnie jeden kelner(Vido- bardzo pomocny ). możliwość płacenia kartą na plus.

Dziękujemy, Asia O
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znaleziona na Tripadvisor więc wybraliśmy się. Lokalizacja fajna, wystrój przyjemny, obsługa kelnerska w miarę, pizza ujdzie. Lepsza atmosfera niż jedzenie. Szkoda, bo oczekiwaliśmy czegoś więcej.

Dziękujemy, pawe_z60
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pizzę, pyszna, szczególnie Rucola, miła obsługa, miejsce ruchliwe przy porcie, fajny widok na morze i port.

Dziękujemy, justynakR3062OJ
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszłam tam z rodziną, bo czytałam dobre opinie na TripAdvisor. Jednak się zawiodłam. Pizza była średnia i jadłam w życiu o wiele lepsze poza tym lokal bardzo uroczy szczególnie ten taras na samej górze.

Dziękujemy, oliwiaxo

Pizzeria La Casa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Orebic, Peljesac Peninsula

Byłeś(-aś) w Pizzeria La Casa? Podziel się wrażeniami!