“Przemiła obsługa”
Konoba Andiamo — recenzja

Konoba Andiamo
Nr 3 wśród 28 Restauracje (Orebic)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce z ładnym widokiem na morze zaraz przy plaży. Przemiły kelner mówiący po polsku, z poczuciem humoru i świetnym podejściem do klienta. Jedzenie bardzo dobre!

Dziękujemy, 278blazejr

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Nie można nie odwiedzić tego miejsca będąc w Orebič. Najlepsza ryba i owoce morza jakie jadłem. Obsługa na profesjonalnym poziomie, wspaniała atmosfera. Po posiłku zawsze regionalny gratis od firmy w postaci " coś na trawienie "

Dziękujemy, LeszekKaplon
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno się pisze same pochwały. Po pierwsze dużo szczęścia bo dostaliśmy stolik bez rezerwacji co jest nieoczywiste. Po drugie - przemiła, pomocna i nienachalna obsługa co dodaje prestiżu.
To co najważniejsze to kuchnia. Zamówiłem kalmary grillowane. Raz, że uwielbiam, dwa - były doskonale przyrządzone. W sumie za dwie porcje kalmarów, krewetki grillowane, litr białego wina i napój fuzetee dla córki - rachunek wyniósł 360 Kn co w przeliczeniu na pln daje kwotę 207 zł. To cena umiarkowana i zdecydowanie warta zapłacenia za posiłek tej klasy. POLECAM

Dziękujemy, piotrn810
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sumie to dobre jedzenie, rybki grilowane nawet bardzo, ale .ieso twarde i nie dopieczone. Niestety jak wszedzie juz w Chorwcji drogo, za obiad jednodaniowy dla 2 dorosłychi 3 dzieci 700 kun, w Hiszpanii czy we Włoszech za taką cenę to jedzenie na dużym poziomie nawet w Barcelonie czy w Walencji.

Dziękujemy, marcin_Lobo
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna ryba z grilla, wspaniała obsługa mówiąca po polsku. Dobry był również makaron z wołowiną i owoce morza. Kelnerzy sympatyczni, częstują alkoholem przy rachunku. Polecam!!!

Dziękujemy, justynakR3062OJ

Konoba Andiamo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Orebic, Peljesac Peninsula

Byłeś(-aś) w Konoba Andiamo? Podziel się wrażeniami!