Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Ogólnie hotel mogę ocenić jako dobry. W środku czysto i zgodnie z opisem jak na stronie internetowej hotelu. Filmy i niektóre zdjęcia z najbliższej okolicy hotelu lekko podkoloryzowane. Nasz pobyt trwał 10 dni na początku sierpnia i ze względu na dzieci korzystaliśmy z oferty all inclusive light. Jedzenia nie brakuje, aczkolwiek po około 4 dniach robi się dość monotonnie. Jak na status 4 gwiazdek wybór mógłby być też większy. Stałe manu w konkretne dni. Napoje (soki) do picia a automatów niezbyt smaczne. Przejście na basen hotelowy i z basenu na plażę i do toalety i z powrotem wymaga korzystania z karty hotelowej co czasem może być uciążliwe. Pokoje od strony morza, szczególnie te na wyższych kondygnacjach w ekstra widokiem na morze i Korczulę. Nie wszystkie pokoje mają balkony, co może być minusem jeśli chodzi i wysuszenie rzeczy po basenowych i morskich kąpielach. My mieliśmy pokój z balkonem. sam balkon był malutki 2 krzesła + stolik. Plus za wyposażenie balkonu w rozkładaną suszarkę do ubrań.
Polecam pobyt w tym hotelu z uwagami jak powyżej. Dla mnie to mocne 3 gwiazdki.

Wskazówka dotycząca pokoi: zdecydowanie pokój na 2 ostatnich kondygnacjach z widokiem na może i koniecznie z balkonem.
Dziękujemy, Grzegorz J
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel mieści się około 15 minut piechotą wzdłuż morza od "centrum" Orebič, więc lokalizację oceniam na prawdę wysoko. Jeśli chodzi o posiłki w hotelu to będąc tam pełne dwa tygodnie muszę stwierdzić że jedzenie było dobre ale bardzo monotonne, miałem wrażenie że codziennie na każdy posiłek było to samo z bardzo małymi zmianami. Szkoda że nie były robione degustacje win/alkoholi/potraw z regionu aby każdy mógł poznać dobra tego terenu, chyba raz można było spróbować jakiegoś alkoholu tamtejszego i tyle.. Basen nie jest jakiś duży ale wystarczający dla gości. Ilość leżaków przy basenie była ok, nie pamiętam aby kiedyś brakło dla nas. Do morza jest jakieś 20 metrów w linii prostej, plaża kamienista ale to chyba standard w Chorwacji. Animacje niestety słabe - może warto zrobić jakieś konkursy w bilard, rzucanie piłki do kosza, lotki itp. gdzie nagrodą mógłby być np. drink w barze, to na pewno by zachęciło gości do uczestnictwa zwłaszcza że w hotelu jest all in light czyli śniadania, obiady i kolacje i nic poza tym, a tak tylko siatkówka i piłka wodna, no ale to nie ja powinienem mówić co i jak powinno być zorganizowane. Pokój który mieliśmy był mega mały, w łazience nie było opcji aby dwie osoby przebywały w tym samym czasie. Parking dla gości w cenie więc na cały pobyt można zostawić auto. Obsługa miła i pomocna. Generalnie hotel wymaga paru poprawek ale nie jest źle. Jak dla mnie to takie 3,5/5*.

Dziękujemy, marcink998
Zrecenzowano: 24 września 2018

Hotel położony jest bardzo blisko plaży, piękny basen. Odpoczywając przy basenie można po prostu wstać i iść popływać w morzu tak jest blisko! 15 kroków. Przy basenie jest sporo miejsca do odpoczywania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ci co lubią się opalać, ci co chcą odpocząć w cieniu drzew, i ci co chcą przypilnować swoje malutkie dzieci. Do centrum, czyli właściwie portu ok. 2 km można przejść spacerkiem nad samym morzem wytyczona dróżką.
Bardzo ładny taras przy lobby, Posiłki można jeść na zewnętrznych tarasach.
Obsługa bardzo miła. Jedyne co nie podobało mi się to n
bardzo mały pokój, brak balkonu a co za tym idzie nie ma gdzie powiesić mokrych ręczników czy strojów kąpielowych
Panie sprzątające tylko wymieniają ręczniki i poprawiają pościel. Nie uzupełniały mydła i nie wymieniają brudnych szklanek i nie myją podłogi w łazience. Ale poza tym plan jest taki że tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony morza i basenu pokoje sa większe i niektóre maja balkon
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Violetta T
Zrecenzowano: 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie, miła obsługa i malownicze położenie. Możliwość wypożyczenia rowerów lub wycieczek do pobliskich miast (nie można nie odwiedzić Korculi). Gorąco polecam!

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, KorneliaS251
Zrecenzowano: 18 lutego 2018

Spędziliśmy tam 2 tygodnie i jedynym minusem był brak możliwości wykupienia pełnego all inclusive.

Hotel położony w pięknej scenerii, z okien widok albo na góry albo na morze - obydwa wspaniałe. Dużo pokoi, w tym rodzinnych, a pomimo tego w obiekcie panował spokój.
Okolica wspaniała do leżenia plackiem przy basenie, nurkowania w super czystym morzu , całodniowych spacerów wzdłuż morza, pieszych wycieczek po miasteczku i okolicy. Pod hotelem przystań z której można popłynąć na pobliską wyspę Korcula.
Pokój czysty, całkiem ładny.
Jedzenie: śródziemnomorski i bardzo urozmaicone. Dużo owoców morza, warzyw, owoców, w zasadzie wszystkiego. Przyjemny taras w restauracji.
Obsługa świetna.
Przyjemny program - animacje dla dzieci i dorosłych, m.in. aerobic wodny, wieczory z muzyką na żywo lub DJem.

Miasteczko urocze, tętniące życiem ale nie przesadnie głośne. Pełno małych urokliwych restauracji, kafejek i piwiarni z muzyką na żywo. Genialna Albańska lodziarnia :). Bogata oferta wycieczkowa oraz sportów wodnych (nurkowanie, windsurfing, skutery wodne)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, AnnEdin