Orebic

“Dobre jedzenie ”
Restaurant Mimbelli — recenzja

Restaurant Mimbelli
Nr 5 wśród 28 Restauracje (Orebic)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Chorwacka

Fajne miejsce z miłą obsługą. Pani Nas obsługująca była bardzo miła i pomocna. Zamówiłam sobie makaron z krewetkami. Myślałam, że za tą cenę krewetki będą większe w makaronie. Ogólnie bardzo mi smakowało. Mąż zamówił steka z tuńczyka. Też mu smakowało, tylko dostał zimną marchewkę - podobno tak jest podawane na zimno :o

Dziękujemy, katarzynan330
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jelena R, social Media, Restaurant MimbelliOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi katarzynan330,
dziękuję za to wspaniałe reviw.
Zespół Mimbelli

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny klimat, miła i sympatyczna obsługa oraz bardzo dobre jedzenie. Czas oczekiwania w porządku. Polecamy gorąco!

Dziękujemy, 278blazejr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jelena R, Social Media, Restaurant MimbelliOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Drogi 278blazejr,
dziękuję za to wspaniałe reviw.
Zespół Mimbelli

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe wina dobry Klima przyjemne obsługa bardzo wszystko Smakowity świeże wino stołowe niezły jakość aczkolwiek ceny dosyć wysokie jednakże mając na uwadze jakość posiłków absolutnie obiektywne

Dziękujemy, Boguslaw B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jelena R, Social Media, Restaurant MimbelliOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Drogi Bogusławie,
dziękuję za miłą recenzję.

Zespół restauracyjny Mimbelli

Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

To były bardzo udane wakacje. Klimatyczny pokój z kamienna ściana w pięknym budynku o ciekawej historii. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa, która dbała o atmosferę prawdziwie romantycznej kolacji. Dziękuje bardzo!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tombas2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jelena R, Social Media Team, Restaurant MimbelliOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2019

Dziękuję za tę wspaniałą recenzję.
Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie.
Mimbelli Restaurant Team

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Przemiła obsługa. W zwiazku z długim oczekiwania na posiłek dostaliśmy przystawki oraz napoje na koszt lokalu.
Polecam!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kaziczeeek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jelena R, social media, Restaurant MimbelliOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2018

Droga Katarzyna,

dziękuję za świetną recenzję. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie :)

Zespół restauracji Mimbelli

Restaurant Mimbelli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Orebic, Peljesac Peninsula

Byłeś(-aś) w Restaurant Mimbelli? Podziel się wrażeniami!