Kromeriz

“Smaczne jedzenie, kiepska obsługa”
Pivovar Černý Orel — recenzja

Pivovar Černý Orel
Nr 5 wśród 36 Restauracje (Kromeriz)
Kuchnie: Europejska, Czeska, Międzynarodowa, Pub-restauracja, Winiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie (rewelacyjny gulasz z dzika w sosie piwnym), dobre piwo własnej produkcji. Niestety obsługa już na pochwałę nie zasługuje - długo trwało, zanim kelnerka pofatygowała się z kartami, nie dostaliśmy zamówionej po przyniesieniu jedzenia drugiej kolejki piw, co nie przeszkodziło w doliczeniu ich do rachunku. Na zwróconą kelnerce uwagę obraziła się i zamiast przeprosić, stwierdziła, że to nasza wina, bo powinniśmy byli się upominać. Pierwszy raz coś takiego zdarzyło się nam w Czechach, zazwyczaj od razu obsługa sama pyta co jakiś czas, czy nie przynieść kolejnego piwa, które dostarczane jest szybko i sprawnie.

Dziękujemy, Leszek M

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i zróżnicowane menu bardzo ładny wystrój.Szybka obsługa i bardzo dobre piwo i kofola

Dziękujemy, 653maciekw
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Jedzenie dobre, robione na świeżo. Jak mało gdzie można spróbować trzech rodzajów knedlików: houskové knedlíky (czyli te najbardziej popularne), bramborové knedlíky - ziemniaczane (specjalność regionu) i karlovarskie knedliki (z boczkiem i pietruszką). Minus jest taki, że jeśli chce się trzy rodzaje knedlików, a w karcie do dania jest tylko zawsze jeden rodzaj, to trzeba za każda zmianę w potrawie dopłacić. Na miejscu dobre lane piwo, duże obfite porcje obiadowe. Watro do piwa posmakować utopenca (tradycyjna czeska przekąska na zimo, parówka moczona w zaprawie octowej z ostra papryka i cebulą). Są fani tej potrawy, muszę przyznać nie jest taka zła.

Dziękujemy, bojka
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój, dobre piwo i drinki to jedyne zalety tej restauracji. Sałatka - bardzo, bardzo słaba, gulasz - nic specjalnego. Na koniec okazało się, że na rachunku (już zapłaconym) mieliśmy naliczoną dodatkową potrawę. Pozostał niesmak i rozczarowanie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, sandrapG9400PV
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Mieszkaliśmy w hoteliku. Do browaru-restauracji zeszliśmy na kolację, oraz aby spróbować piwa. Piwa dobre, niefiltrowane. Bodaj 5 typów. Potrawy też smaczne. Ciekawy tatar ( z przecierem pomidorowym). Duże porcje żeberek.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ryszardm124

Pivovar Černý Orel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kromeriz, Zlin Region

Byłeś(-aś) w Pivovar Černý Orel? Podziel się wrażeniami!