Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel fajnie położony, blisko plaża, Stare Miasto, Sklepiki, bary, restauracje itd. Pokoje przestronne, przynajmniej apartament APX1, w którym my mieszkaliśmy. Obsługa hotelu ok z wyjątkiem Pani sprzątającej, która szła po najmniejszej linii oporu...
Jedzenie to jakieś przykre nieporozumienie!! Pies pomielony z budą to delikatne określenie, a nie jesteśmy francuskimi paskami. Kucharz bez wyobraźni... W ofercie hotelu można przeczytać, że jest menu dla dzieci... Jakoś nie spotkaliśmy osoby która by tak uważała.
Wyjazd z małymi dziećmi raczej odradzamy ze względu na brak miejsca do zabaw (plac zabaw), zbyt głęboki basen dla dzieci,bo 60 cm no i nędzne jedzenie.
Podsumowując hotel ok, ale jedzenie to żenada.

Więc jak ktoś ma miejsce w walizce to niech zabiera grilla, bo każdy będzie lepszy od tamtego kucharza

Dziękujemy, Kasia_Mimas
Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przede wszystkim blisko plaży. Pokoje duże, 2 pomieszczeniowe z aneksem kuchennym. Wszystko czego potrzebowaliśmy było zorganizowane wzorowo.Na uwagę z pewnością zasłguje urokliwa starówka gdzie warto się wybrać. Jedyny minus który nam trochę doskwierał to dyskoteka przy plaży a nasz apartament był od ogrodu więc było trochę głośno tym bardziej jak jest się z 3 małych dzieci...poza tym hotel oceniam na bardzo dobry

Termin pobytu: marzec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MartaC5204
Zrecenzowano: 24 września 2018

Muszę przyznać że czytając recenzje innych użytkowników którzy byli w tym samym okresie co ja z żoną i dwuletnim dzieckiem, to trudno mi uwierzyć że nie są one pisane na zamówienie. No chyba że ktoś miał jakiś VIP Service, lub po prostu nie miał wobec hotelu żadnych oczekiwań. Ale po kolei. Najpierw pozytywy.

1. Hotel przyjemny, dobrze położony. Blisko do starego miasta - 15 minut spacerem dla dorosłych; z dzieckiem bez wózka 3x tyle :P Blisko do głównej arterii/bulwaru gdzie są zlokalizowane sklepiki ze wszystkim i z niczym i rożnego rodzaju sklepiki i restauracje oraz klub HEDON z którego rozbrzmiewała fajna muzyczka.
Przy ulicy fajne knajpy. Jedna to Barrakuda, gdzie nie udało nam się wejść bez dzieciaka, ale co tam przechodziliśmy wieczorem to trudno o miejsce było a i w niektóre dni była muzyka na żywo na fajnym poziomie.
2. Windy są i działają. Przynajmniej w budynku nr 4
3. Serwis pokojowy codziennie ale bez szału. Jak się zostawi parę groszy to nawet Pani pozmywała naczynia w zlewie, co moja żona przyjęła z zachwytem :) Ale bez szału, posprzątane tyle o ile - mogliby chociaż co kilka dni pozamiatać albo odkurzyć z piasku. Wiem że pokoje są duże (60-80 m2) ale po kilku dniach ilość piasku naniesiona z plaży zaczęła się gdzieniegdzie odkładać.
4. Leżaki przy basenie są i nie widziałem przypadku by dla kogoś nie było. Nie widziałem też sytuacji rezerwowania ręcznikami. Materace na leżak drewniany do pobrania od ratownika a ręczniki w recepcji (bez ograniczeń) tylko na podpis.
5. Bardzo wygodne łóżko. Tak dobrze, od pierwszego dnia, nie pamiętam żeby mi się spało kiedykolwiek w innym hotelu tak dobrze.
6. Łóżeczko dla dziecka zastaliśmy w pokoju zgodnie z naszą prośbą.

Minusy:
1. Najgorsze AI ever. Śniadania to dzień w dzień to samo.
2. Zero, absolutne zero owoców morza. Tradycyjne owoce to pokrojony arbuz i melon oraz banany: raz podane w skórce przekrojone na pół, a następnego dnia obrane ze skórki i polane jakimś zielonym sosem. Nie cieszyły się wzięciem więc zakładam że to te same banany na dwa dni. do tego na platerze do wzięcia nektarynki, zielone jabłka i brzoskwinie.
3. Brak napojów Coca-Cola, tylko ichniejsze zamienniki, dobre o tyle że zimne
4. Brak soków dla dzieci - wyłącznie jakieś napoje smakowe i nektary sztucznie słodzone
5. Wybór alko w AI w barach bardzo słaby. Obraz ten pogarszają niestety w większości nieudolni barmani. Wyglądało to jakby byli z łapanki. Słabo z angielskim. Piwo to jakiś żart.
6. Posiłek pomiędzy śniadaniem a obiadem to jakiś przykry żart. Tylko lody dobre.
7. Obiad słaby. Pierwszy raz się spotkałem aby nie było choć raz czegoś w stylu "wieczór bułgarski" itd. Poprzedni pobyt w hotelu w Obzorze, dwa lata temu, pod tym względem to dzień do nocy. Jedzenie monotonne. Sposób podania niektórych potraw zniechęcał z daleka do ich próbowania.
8. Kolacja. Sam nie wiem jak to skomentować bo zasadniczo w mojej ocenie kolacja niczym nie różniła się od obiadu. Nie było zasadniczo do zjedzenia nic lekkiego. Potrawy inne, ale tak samo ciężkie jak na obiad.
9. co najgorsze: w tym hotelu nie ma - PRZYNAJMNIEJ WE WRZEŚNIU, jakichkolwiek animacji i w ogóle sensownej infrastruktury dla dzieci. Sprzedawanie przez TUI tej oferty jako hotel dedykowany dla dzieci jest ciężkim nieporozumieniem. Ale po kolei:
- brodzik ma stałą głębokość około 50 cm
- nie ma żadnego placu zabaw,
- to co się działo w mini klubie to trudno ocenić, ale odniosłem wrażenie że Pani od animacji nie była za bardzo zainteresowana swoją rolą. Mini disco to dwie Pani przebrane chyba jedna za jakiegoś klauna i tańczenie - widziałem to ze trzy razy i zawsze ta sama sztampa, do muzyki z magnetofonu.
10. Ping-pong płatny chyba 4 lewa za 30 minut.
11. Brak możliwości wyjścia z hotelu przez bramę po 21 w kierunku plaży i tego bulwaru ze sklepami. Brama zamykana na klucz, trzeba było dymać na około hotelu.
12. Plaża. Na plaży "prywatne strefy paid zone" przy samym morzu. Tylko czemu obsługa tych stref przepędza ludzi którzy chcą się nawet nie rozłożyć tylko usiąść z dzieckiem na odcinku za ostatnimi parasolami a wodą?
13. Ogólnie bardzo zaniedbane miasteczko. WIele rozwalających się ruder przy tej głównej ulicy. Znaleźć tam śmietnik - mission impossible. Idąc tym bulwarem śmierdzi jak z rynsztoku: chyba większość tych prowizorycznych budek i barów nie ma podłączenia do kanalizacji (o ile jest). Taki siermiężny PRL.
14. Pokój ogromny i te ich malutkie bułgarskie telewizorki. Ale jest progres do poprzednich wczasów w BUłgarii o tyle że TV to już nie tradycyjna bańka, tylko LCD o wymiarach małego monitora komputerowego. Wrażenie przekomiczne widzieć ten stojący przy wielkiej ścianie. Jeden program po polsku: tv polonia.
15. Na sam koniec kamyczek do ogródka TUI. Po odebraniu nas punktualnie spod hotelu po dojeździe na lotnisko okazało się że mamy co najmniej 4 i pół godziny opóźnienia. Z informacji uzyskanych na lotnisku wynikało że z powodu mgły panującej w poznaniu rano , wszystkie samoloty latały do innych lotnisk, przez co cała siatka wylotów się posypała. Skoro wiedzieli, a na pewno wiedzieli, że jest takie opóźnienie to po co zabierali nas z hoteli. Dorośli sobie poradzą, ale małe dzieci niekoniecznie. Z hotelu zabrali nas o 16:30, na lotnisku około 17:20, wylot miał być 19:20 a wylecieliśmy o 0:15 Więc można sobie wyobrazić jak się zachowywały niektóre małe dzieci przez tyle godzin w warunkach lotniska. Tym bardziej że istniało bardzo duże zagrożenie że w ogóle nie polecimy, bo po wejściu na pokład kapitan przywitał turystów komunikatem że wracamy "dzisiaj" tylko i wyłącznie dzięki ich (tj załogi) dobrej woli które poświeciła jakieś tam swoje godziny. Z komunikatu wynikało że specjalnie po nas przylecieli i gdyby tego nie zrobili to ciekawe co by zrobił TUI.... już widzę te info na pasku w TVN o kolejnej grupie turystów koczujących na lotnisku.

Generalnie, hotel nie wart 4* i zapłaconych pieniędzy.

Wskazówka dotycząca pokoi: To nie jest generalnie hotel dla rodzin z dziećmi. Warto chyba dopłacić parę groszy i wziąć te pokoje z widokiem na morze.
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we wrześniu w hotelu ze znajomymi i małymi dziećmi. Najpierw plusy: dobrze położony hotel, blisko plaży i deptaka z restauracjami, ładne widoki na basen, który jest po środku hotelu, miłe panie w recepcji, codziennie wymieniane ręczniki i sprzątanie pokoju. Teraz minusy: woda w basenie zimna w porównaniu z tą w morzu, brak zabawek do wody dla dzieci, brak zabaw i animacji dla dzieci i dorosłych, śniadania codziennie to samo, jakość bardzo kiepska, niektórych rzeczy nie dało się jeść, brak możliwości wyniesienia np owoców dla dziecka lub słodkiego rogalika, na śniadaniu szybko znikały dobre rzeczy, których później nie donosili, bardzo małe tv, klimatyzacja działa ale słabo i nic nie czuć nawet jak chodziła cały dzień, brak możliwości przedłużenia doby na 2-3h z małym dzieckiem, które chciało spać, tylko za dodatkową opłatą 10bgn za 1h, standard hotelu to zdecydowanie najwyżej 3 a nie 4*, mały i kiepskiej jakości alkohole w opcji all inclusive, zamykane na noc przejście z plaży bezpośrednio do hotelu, trzeba było chodzić na około od strony stadionu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 623tomaszk
Zrecenzowano: 17 września 2018

Hotel rewelacyjny jak za cenę, która płaciliśmy, położony blisko plaży i starego miasta. Mieliśmy apartament z 2 sypialniami, 2 łazienkami i 2 balkonami.
Duży wybór jedzenia na śniadania, obiady i kolację. Śniadania jednorodne, ale zanim człowiek wszystkiego spróbował to tydzień już mijał (jajka sadzone, jajecznica, jajka na twardo, parówki/kiełbaski, fasola po bułgarsku, tosty po francusku, francuskie bułeczki z rożnymi nadzieniami, cały stół warzyw do skomponowania własnej sałatki + 3 sosy, po 3 rodzaje: wędlin, serów białych, serów żółtych, 5 rodzajów pieczywa, naleśniki, jogurty, przeróżne płatki, bakalie i dżemy, marynowane owoce i ciasta). Na obiady i kolacje dużo bułgarskiego jedzenia, zapiekane warzywa, grilowane mięsa, ryby, kalmary. Na obiad i kolację zawsze jakaś zupa.
Rewelacyjne animacje dla dorosłych jak i dzieci, pokój zabaw dla dzieci, 2 płytkie zejścia do basenu. Ręczniki wymieniane codziennie jeśli były zostawiane na/w kabinie prysznicowe (zgodnie z informacją umieszczoną w łazience), pokoje sprzątane codziennie jeśli się wywieszało zawieszkę na klamkę z prośbą o sprzątanie, jeśli nie to i tak co 3 dni pokój był gruntownie sprzątany.
Ręczniki na basen do odebrania w recepcji z możliwością wymiany za każdym razem gdy uznaliśmy, że są już nieświeże, nawet kilka razy w ciągu dnia jak dziecko je czymś zabrudziło.
Minusy: dla dzieci do picia nektary zamiast soków, brak zjeżdżalni w basenie dla dzieci, jedna para zmieniała pokój z powodu zapachu wilgoci w pokoju

Wskazówka dotycząca pokoi: Blok 5 jest to cześć hotelu położona najbliżej plaży, w bloku 4 znajduje się winda
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Ediiwo