Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Przebywaliśmy w tym hotelu w lipcu 2019 r. , bardzo mile wspominam ten pobyt. Bardzo miła i pomocna obsługa , blisko plaża i basen.Jedzenie smaczne , szczególnie kolacje ,śniadania monotonne jednak zawsze można było coś sobie wybrać. Rano i wieczorem owoce: arbuzy , jabłka , nektaryny , pomarańcze ,grapefruity.( mimo sezonu nie było brzoskwiń ani melona).My mieliśmy pokój na parterze z widokiem na basen i morze w drugim budynku , ale mimo naszych obaw było cicho i spokojnie , bez problemu można było zając leżak.Natomiast moim zdaniem najgorsze pokoje to te w budynku z recepcją na parterze od str. ulicy.( żadnego widoku bo są w dole i od ulicy dzieli je skarpa) Ceny w sklepach nie są wygórowane , sklep na przeciw hotelu , w pobliżu lidl , w lokalach rożnie. Do centrum trochę daleko ( ale jak dla kogo) Okolica cicha i spokojna z dala od centrum i dyskotek. W recepcji można rezerwować leżaki na plaże , o ile dobrze zrozumieliśmy to 20 l za dwa /dzień. Uważamy , że to dość drogo ( ponad 40 zł) ale ogólnie leżaki były dość drogie jak na Bułgarię i dużo stało pustych. Ogólnie wszystko ok.

Dziękujemy, beata1969
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu 9 dni, mam bardzo pozytywne odczucia. Obiekt kameralny co jest dużą zaletą , gdyż wszędzie wielkie hotele z tłumami turystów. Obsługa bardzo miła, pokoje sprzątane codziennie , ręczniki wymieniane kiedy potrzebujesz. W pokoju klimatyzacja, czajniczek i dostępne żelazko. Bardzo smaczne posiłki plusem jest zewnętrzna restauracja, można zjeść kolację na powietrzu. Hotel oddalony od starego Sozopola, ale to nie problem, miło się spaceruje nawet wieczorem.Za hotelem mała plaża, trochę było na niej glonów, ale 10 minut drogi i jest piękna duża plaża. Płytki brzeg pozwala na komfortową zabawę w wodzie, wchodząc do pasa widać stopy .W tym roku wracamy w to miejsce

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AgaKiper
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na plus: wspaniała obsługa - wszyscy są bardzo uprzejmi, pomocni i uśmiechnięci, czuć troskę o udany pobyt gości (dostaliśmy pokój na parterze, toż przy basenie, co prawda z aneksem kuchennym, ale z uwagi na brak prywatności - nie mieliśmy problemu ze zmieną pokoju na inny); wszystko utrzymane bardzo schludnie, pokójwki odwiedzały nasz pokój dwa razy dziennie, opcja HB dobrze zrealizowana - jedzenie dobre i urozmaicone, brak allinclusive to dyży plus (wszyscy dobrze wiemy jaką klientelę bardzo często ta opcja sprowadza); lokalizacja hotelu tuż obok Lidla i nieco oddalona od centrum. Na minus: personel raczej słabo włada językiem angielskim; stan łazienki w naszym pokoju raczej nie był najlepszy (kabina prysznicowa była nieszczelna, silikon przy umywalce miał czarny nalot pleśni) - poza tym bez zastrzeżeń.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jacek A
Zrecenzowano: 6 września 2018

Znakomicie położony hotel. Pokoje w budynku głównym z widokiem na morze są wygodne i mają zacieniony balkon, na którym można posiedzieć i poczytać. Łazienka wygodna. Posiłki w hotelu typowo bałkańskie. Moim faworytem był ser biały - bałkański, jogurt naturalny i pomidory. Pycha. Basen nie jest duży, ale dla dzieci 9-letnich w sam raz, do skakania i zabawy. Głębokość od 130 do 150 cm. Plaża najbliżej hotelu, nie jest za czysta, ale i tak dużo bardziej czysta, niż inne bliżej miasta. Generalnie plaże w Sozopolu brudne i zaniedbane. Nikt o to nie dba. Poza tym widziałam ludzi palących na plaży wrzucających pety do piachu, a siedzieli przy stoliku na którym stała popielniczka. W tym wypadku nawet serwis nie pomoże. Plaże nie są sprzątane.

Wskazówka dotycząca pokoi: Należy wybierać pokoje z widokiem na morze w budynku głównym.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Magorzata K
Zrecenzowano: 16 stycznia 2018

Byliśmy we wrześniu 2017, pogoda dopisała. Hotel czysty, śniadania smaczne :) Blisko do centrum, bardzo miła obsługa. Wiecznie uśmiechnięta Pani w recepcji, kelnerki również. Chyba nie było się do czego doczepić. Polecam

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karolina A