Zwiedzanie

Bardzo ładne miasteczko z super klimatem! Można skorzystać z przyjemnego kursu statkiem wzdłuż... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
ANDZINKA
Ciekawe miejsca

Cudowny klimat zabytków. Piękne zakątki urokliwych uliczek, pełnych klimatycznych kawiarenek i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 czerwca 2019
714gra_ynak
Sozopol, Bułgaria
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 100)

Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wiele tu restauracji, pobliska plaża gdzie można zanurzyć stopy w morzu. Kilka ruin kościołów i miejsc widokowych na morze.
Jeśli mam być szczera, bardziej polecam Nesebar - czuć w nim klimat. Sezopol - to miasto gdzie zabrakło mi tego klimatu i zbyt dużo turystów. Ale oczywiście można zwiedzić i samemu ocenić.

Dziękujemy, Katarzyna Ś
Zrecenzowano: 8 września 2017

pięknie jest się zagubić w uliczkach starego miasta. To swoista perełka z piękną kamienno-drewnianą zabudową. Sklepiki z lokalnymi wyrobami, bardzo dobre restauracje i widoki na morze, port i wyspę. Niezapomniane.

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano: 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonałe położenie nad samym morzem a jednocześnie niedaleko zabytkowej części miasta
. Czysto, pokoje sprzątane codziennie.Spokojnie.Hotel raczej dla par niż rodzin z dziećmi.Sniadania obfite, urozmaicone, świeże i smaczne
. Szczególnie smakują posiłki na tarasie z cudownym widokiem na zatokę i stare miasto.Moim zdaniem zasłużone 3 gwiazdki.Goraco polecam

Dziękujemy, Barbara v
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Sozopol, a zwłaszcza jego stara część jest piękna. To taki Nesebar tylko trochę mniejszy co nie znaczy że gorszy. Można tam pospacerować, zjeść coś dobrego, podziwiać przepiękne widoki no i jak ktoś lubi pobawić się w jakimś klubie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Inetoperek
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Stare miasto jest pełne atrakcji - zbytki, piękne uliczki, budynki, sklepy i kramiki. Jednym słowem - miasto tętni życiem. Polecam zwłaszcza wieczorem - na uliczkach występują uliczni performerzy, którzy zapewniają dodatkową atrakcję.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Magdalena P