Sozopol

“Pająk złapał muszkę.”
Tivoli — recenzja

Tivoli
Nr 18 wśród 113 Restauracje (Sozopol)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gruby Kapitan zachęca do wejścia. Zna podstawowe słowa w wielu językach. Od momentu kiedy usiądziesz przy stole przestajesz ich interesować. Po 20 minutach wyszedłem. Muszka uciekła.
Żenada.

Dziękujemy, qaab

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie położone taras, na którym wypiliśmy piwo i kawę. Z przyjemnością wróciliśmy tu na obiad - miła obsługa, spokojnie, klimatycznie. Pan z obsługi mówi prawie po polsku :) Jedzenie smaczne, szybko podane chociaż kelnerka troszkę polubiła się przy zamówieniu. Bardzo przyjemne, przyjazne miejsce.

Dziękujemy, AlicjaW55
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Do odwiedzenia restauracji zachęcił nas Pan "Naganiacz" bo tak to wypada nazwać, który bardzo dobrze mówił po polsku. W knajpie bardzo miła obsługa, piękny widok i smaczne jedzenie. Ceny adekwatne do jakości oraz lokalizacji (stary Sozopol). Bardzo dobre kalmary :)

Dziękujemy, Rafal S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, a do tego bezpośredni widok na morze! Świeżo i smacznie. Polecam serdecznie :):) :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Iza_Bas
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny klimat, pyszne jedzenie, przepiękny widok na morze. Bardzo miła obsługa, zawsze pomocna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Justyna S

Tivoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sozopol, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Tivoli? Podziel się wrażeniami!