Jedynym minusem jest brak toalet przy plaży i basenie.wystroj i czystość na poziomie .posiłki też. Napoje w lobby dobra bez ograniczeń. Pokój czysty na 6 pietrze z widokiem na morze. Fornetti super.gyros i hot dogi też

1  Dziękujemy, Ala s
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pojechałem tam z córką w wieku szkolnym i była bardzo zadowolona. Było mnóstwo polskich rodzin z dziećmi i szybko znalazła koleżanki. Dookoła same atrakcje dla dzieci - morze, baseny, wesołe miasteczko i bardzo fajny aquapark tuż przy hotelu w cenie pakietu AI. Tak więc dzieciom się spodoba.
Jeśli jedziesz bez dzieci, to możesz być zawiedziony. Wtedy większą uwagę zwraca się na szczegóły - stary wystrój pokoi, uszkodzenia w wyposażeniu (u mnie nie zamykały się drzwi do łazienki), kompletny brak sprzątania pokoju. Posiłki są całkiem niezłe, choć mało różnorodne. Raczej chłodne, trzeba było się posiłkować mikrofalówką w restauracji. Pyszne owoce, niezłe desery.
W ramach pakietu AI na terenie całego kompleksu hoteli są budki, w których można bez limitu brać przekąski - fornetti, burgery, loty, ciasteczka itp.
Plaża bardzo ładna i strzeżona przez ratowników. Baseny duże i czyste. Dla młodszych dzieci jest klubik dziecięcy prowadzony przez Polki.

1  Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Plusy:
- piękny widok z okna , szum morza, duży taras
- śniadania dobre, dużo owoców przepyszne arbuzy
- dostęp do napoi nieograniczony
- opaska działania na wielu kompleksach (fornetti, napoje, hot dogi, kebaby)
- aquapark
- baseny plac zabaw dużo atrakcji dla dzieci

Minusy:
- długi czas oczekiwania na pokój
- brudne pokoje, śmierdzące łazienki
- brak sprzątania (jedynie wynoszenie śmieci i położenie papieru, a i to nie codziennie się zdarzyło)
- piachu wszędzie stoi odkurzacz nie wytrzymałam i Sama odkurzyłam choć raz
- problem z kanalizacją odpływ kiepski, śmierdzi koszmarnie z pseudo łazienki
- nosiłam wszystkie rzeczy dokumenty pieniądze przy sobie.

Ogólnie Bułgaria tak piękna czysta plaża, ciepłe czyste morze, cicho choć to duży hotel, pogoda zagwarantowana. Pojechałaby, tam jeszcze raz, ale inny hotel.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Andalusia2019
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

W mojej ocenie hotel na odpowiednim poziomie w stosunku do ceny. Mimo różnych opinii klientów. Byliśmy w Andalusia z pięcioletnią córką. Pokój w porządku z pięknym widokiem na morze. Jedzenie prawie codziennie to samo, ale jest jego wiele więc jest w czym wybierać, przepyszne arbuzy, mielony, lody i warzywa, prawie codziennie ryba do jedzenia, do posiłków do wyboru wino lub soki, herbatę robiłam w lobby i przynosiłam na stołówkę, kelnerzy i kelnerki bardzo pracowicie i pomocni. Najbardziej znieaczona byłam marnotrastwem jedzenia przez turystów, którzy nawalali mnóstwo jedzenia na talerze jakby w życiu nie jedli a następnie zostawili nietkniete jedzenie na talerzu. Nie rozumiem jak tak można. Pokój mieliśmy czysty, nic nam nie zginęło, ale wywiesilismy kartkę żeby nie sprzątać pokoju. Między posiłkami przekąski typu fornetti, Hot dogi, kebaby, hamburgery oraz napoje. Kompleks ogromny z placykiem zabaw dla dzieci, jest także przedszkole dla dzieci, gdzie można zostawić pociechę pod opieką pań opiekunek. Na kompleksie, dyskoteka, amfiteatr, można korzystać ze wszystkich atrakcji w każdym z hoteli, poza stołówkami podczas głównych posiłków. Minus to walka o leżaki na plaży , ale nie jest to wina hotelu lecz klientów. Woda w morzu ciepła, gorzej z basenami. Ja oceniam całość bardzo wysoko. Szczerze polecam

2  Dziękujemy, AnnaPiotrKC
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Moja opinie jest bardzo negatywna. Latamy z rodziną 2+2 ponad 10 lat, co roku w inne miejsce ale jeszcze takich wakacji nie miałam...

1) W dniu przylotu pokój dostaniecie nie wcześniej jak o 16. Pozostaje czekanie na walizkach.
2) Nie liczcie te z na obiad w tym dniu. No chyba, że sami zapłacicie.
3) Za zaniesienie walizek do pokoju należy się napiwek i to jak to powiedział pan "tylko papierkowe"
4) Brak ręczników plażowych.
5) Standard pokoi max 3 ***
6) Posiłki ziemne, ale można podgrzać w mikrofali.
7) To co podają na obiad w zasadzie większość można znaleźć na kolacji. Po frytkach można było widzieć że były smażone kilka godzin temu i są odgrzewane.
8) Nie liczcie na ciepłe napije do kolacji. Tylko lodowate soki. Dla dzieci w sam raz do nabycia anginy.
9) Woda w basenie lodowata, kolejny argument nabycia anginy.
10) Uwaga na przypadkiem zostawione pieniądze w pokoju. Sprzątaczka nie patrzy bierze wszystko jak leci. Nawet spore kwoty w papierku.
11) Pęknięta rura w suficie łazienki i lejąca się woda na głowę to dla obsługi hotelu nie był problem bo nikt do dnia opuszczenia hotelu nie zainteresował się zgłoszeniem usterki.
12) Przy hotelu jeden bar i hamburgery, które w planie były być do 17 jednak codziennie o 16 kucharz miał posprzątane i hamburgerów nie było "skończyły się". Można było najeść się do syta ciastek ale tylko o smaku jaki pani dała bo tego co się chciało albo dzieciom smakowało wiecznie nie było.
13) Na plaży gdy dziecko chce skorzystać z toalety musi iść do pokoju hotelowego lub koło recepcji w hotelu ponieważ nie ma toalety przy plaży.
14) O leżakach na plaży o 7 rano można już zapomnieć. Sporo jest wiązanych koło północy albo przed 6 rano. Byliśmy świadkiem wojny o leżaki.
15) W pierwszych dniach naszego pobytu nie było wody w kilku basenach.

Byłam pierwszy raz i ostatni w Bułgarii.

1  Dziękujemy, Magda R