“Super ”

Happy Bar & Grill Lazur
Nr 5 wśród 164 Restauracje (Burgas)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam szeroki wybór dań ceny niskie smacznie szybko blisko parking morze, siedzi się w cieniu pod drzewami więc milutko. Było nas 8 osób wszyscy zadowoleni.

Dziękujemy, kar0linamal

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie. Wielki wybór dań. Ceny umiarkowane. Fajny personel. Super atmosfera. Polecam.

Dziękujemy, Romanjano
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Bardzo miła obsługa. Jedzenie smaczne a ilość zadowalająca. Szybka realizacja zamówienia. Możliwość płatności kartą. Polecamy

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Żeberka wołowe - mięciutkie, pyszne. Zupka ziemniaczana - rewelacja. Do tego ciastko z zapiekaną dynią, choć nie przepadam za dyniami, to te ciastko było fantastyczne. I do tego bardzo miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, sawbona
Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Było przemiło i pysznie. Zupka ziemniaczana z serem i grzankami esencjonalna i dobrze doprawiona. Szopska sałatka chrupiąca i smakowita. Grillowane żeberka wołowe- poezja. Odpowiednie połączenie kleistości i przypieczenia. Deser - Happy Pie dyniowy z lodami waniliowymi - cudowny.
Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Monikki71

Happy Bar & Grill Lazur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Burgas, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Happy Bar & Grill Lazur? Podziel się wrażeniami!