“Wyśmienite ”
Happy Bar & Grill — recenzja

Happy Bar & Grill
Nr 9 wśród 154 Restauracje (Burgas)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj jadłam zapiekane ziemniaki ze szczawiem, sałatę szopską, rybę w sezamie z frytkami i deser browni z mascarpone i pumpkin brulee z rodzynkami. To kolejna wizyta w restauracji tej sieci. Jedzenie jest naprawdę pyszne. Gorąco polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, sawbona
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DME-HCSC, Manager, Happy Bar & GrillOdpowiedź udzielona 1 listopada 2018

Thank you for the good words. We appreciate our client`s opinion and we are glad that we made you smile.

Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wielokrotnie tam wracaliśmy z uwagi na smacze i stosunkowo niedrogie dania. Dodatkowo świetnie podane przez ładne kelnerki. Dużo stolików, a mimo to czasami trzeba czekać na wolne miejsce. Jednak było warto :). Polecam z przyjemnością :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dariusz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Happy B, Manager, Happy Bar & GrillOdpowiedź udzielona 13 września 2017

Zrecenzowano 2 lutego 2017

Znakomite sushi i napoj z granatow. Dobre wina lokalne. Bardzo bogate menu: ryby, wolowina, warzywa, dania z grila. Desery z dynia - super.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, iwona m
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie, atmosfera i obsługa! Uwielbiam tu przychodzić i pozytywnie oceniam zmiany w menu ( ostatnio byłam w Happy 2 lata temu)!!!
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Magdalac79
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Happy B, Manager, Happy Bar & GrillOdpowiedź udzielona 29 grudnia 2016

"Thank you for the good words. We appreciate our client's opinion and we are glad that we made you smile. "

Zrecenzowano 11 kwietnia 2014

Świetne jedzenie, owoce morza - a zwłaszcza mule pod różnymi postaciami - rewelacyjne. A te krewetki... Już nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę mogła zatrzymać się tam na krewetki lub mule. Polecam również śniadania - smaczne, szybko podane, aż chce się tam wracać.

Termin wizyty: wrzesień 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, Elżbieta W

Happy Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Burgas, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Happy Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!