Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu rodzinny urlop i śmiało możemy napisać, że świadczone tam usługi pozwoliły nam w pełni odpocząć i naładować baterie standard pokoju przeciętny ale do odświeżenia się i wyspania wystarczający. Kameralny basen z lekkimi animacjami zapewnił nam codzienny relaks. Drobną niedogodnością była mała ilość leżaków przy basenie (stąd kameralność;), więc „kto pierwszy, ten lepszy” zawsze pozostawała opcja leżaków przy ciepłym morzu za kilka srebrników jedzenie różnorodne, smaczne, na mały i duży głód jedyne czego nam brakowało to ryby. Bar przekąskowy skromny, ale ile można jeść Napojów nie brakowało, łącznie z winem i piwem dostępnymi cały dzień. Lody nie podbiły naszych serc Po godzinie 18tej bar przy basenie oferował przepyszne drinki.
Obsługa hotelu bardzo miła, pracowita. Animatorzy THE BEST

Hotel
Wyżywienie
Animacje
Pogoda hmm... a może nie ! zdecydowanie

Polecamy

Dziękujemy, AJWA2010
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo ładny, nowoczesny, czysty, zadbany hotel. Piękny pokój rodzinny z dwoma ogromnymi łózkami odgrodzonymi ścianką. Wszystko nowe, czyściutki, sprzątane na bieżąco. Basen ładny, niestety niewielka ilość leżaków, rezerwowana od świtu (na co obsługa nie reaguje) uniemożliwia skorzystanie z nich.
Pyszne jedzenie, niezłe drinki, czyściutka woda w morzu, plaża kamienista która dla nas osobiście była minusem.
Ogólnie bardzo dobry hotel do którego chętnie byśmy wrócili

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kasia s
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Lutania Beach jest naprawdę bardzo dobrym miejscem na odpoczynek. Wieczorami występy grup tanecznych i rozrywkowych. Posiłki takie, że każdy coś dla siebie znajdzie. Plaża żwirowa ale sto metrów dalej piaszczysta z łagodnym wejściem do morza. Autobus do Rodos i Lindos tuż przy hotelu. Pokoje czyste, sprzątane każdego dnia. Rozrywka też dla dzieci. Można śmiało polecić.

1  Dziękujemy, slawa48
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Lutania BeachOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Dear slawa48,

First of all we would like to thank you for having chosen the Lutania Beach Hotel for your stay in Kolymbia.

It is so wonderful to hear that you loved our hotel so much and you found it comfortable and very clean.

Our aim is to achieve always a high standard and to give the best service to our guests.

All the pleasure was shared with the entire team and we hope to see you again in the future.

Best personal regards

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel na dobrym poziomie na solidne cztery gwiazdki jak na greckie standardy jest dobrze. Hotel położony blisko plaży ok 20 m plaża żwirowa kamienie łagodne można na boso ale polecam zabrać obuwie. Hotel czysty, codziennie sprzątany w spokojnej okolicy. Nie daleko sporo sklepów i ładna kapliczka do której można się przespacerować. Jedzenie ok ale dla nie których monotonne, Ja znalazłem zawsze coś dla siebie. Miła i świetna obsługa. Na koniec WIELKIE BRAWA dla animatorów chłopaki z Włoch dają radę David i Francesco. Świetna zabawa dla dzieci co prawda paka sama ale dzięki temu mogą się nauczyć. David i Francesco organizowali czas dla dorosłych ale wszystko zależy od osób wypoczywających. Fitness w basenie pełno ludzi, gra w piłkę wodną jak jest pełen skład a czasami kobiety też grają, wtedy pełno zabawy i dobra gra. Dzięki David i Francesco!

1  Dziękujemy, Lukasz_Mr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Lutania BeachOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Dear Lukasz_Mr,

On behalf of Lutania Beach Hotel we would like to thank you for choosing our hotel.

A great pleasure to read you had overall a good time with us and enjoyed so the culinary offer cooked by our chef who does an incredible job to offer you fresh and high quality food.

We are so glad to know that our team has met and exceeded your expectations, leaving you with the best of memories.

It's always a pleasure to welcome you in our little paradise in Kolymbia and we can't wait to welcome you here soon again.

Kindest regards

Zrecenzowano: 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy 10 dni w Lutani. Na początku dostaliśmy malutki pokój dla dwóch osób dorosłych i niemowlaka. Ale nie o wielkość chodzi. Po pierwszej nocy okazało sie ze w pokoju sa mrówki, miały swoje gniazdo w ścianie. Po zgłoszeniu tego, obsługa wzruszyła ramionami i popryskala podłogi jakas chemia. po tym wszędzie leżało pełno zdechłych owadów. Zaznaczam - w pokoju mieszkało małe, raczkujące dziecko. Następnej nocy spotkaliśmy na podłodze karalucha. Po tej przygodzie zmienili nam pokój na dwa razy większy o lepszym standardzie. Niestety nigdzie nie potrafili zadbać o czystość, nawet brodzik basenowy dla dzieci byl brudny.
Jeden plus to kuchnia , było duzo smacznych dań i spory wybór. Drugi plus to położenie hotelu bezpośrednio nad morzem.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, marmartii
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Lutania BeachOdpowiedź udzielona 16 listopada 2018

Dear Martyna ,

Thank you very much for the time you spent in writing and sharing your honest opinion and experience at Lutania Beach Hotel.
Of course, your comments are very important for us, to improve our service every day and offer our guests the best and luxury experience they ever had.
We can assure you that cleanliness has high priority for us. We already trained our housekeeping staff. Nevertheless we discussed your feedback with them in order to assure a spotlessly clean hotel.
Hope that we can welcome you once again at our hotel to prove that we are really passionate about guest service.