Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel przytulny, pokoje czyste i zadbane. Niezwykle miła obsługa ;) szczególnie manager - zawsze widoczny w ruchu , zawsze uśmiechnięty , przybija 5 z każdym dzieckiem, pyta czy wszystko ok. Recepcjonistki bardzo sympatyczne ;) Jedynie jedna barmanka wybija się na tle całości zawsze ma jakiś problem z podaniem napoju i choć drażni to nie burzy miłego obrazu całości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Ciche pokoje od numeru 300 w górę w osobnych budynkach , dalej od basenu
Dziękujemy, KatarzynaC823
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Byliśmy w tym hotelu, razem z żoną na początku sierpnia 2019 r. (biuro Rainbow). Pokój, w którym mieszkaliśmy był po remoncie, bardzo czysty, dobrze działająca, indywidualnie sterowana pilotem klimatyzacja, fajny balkon z niewielkim tarasem (przez większość czasu szczelnie zamknięty, ze względu na upał panujący na zewnątrz). W pokoju telewizor (z jednym programem po polsku: Mango, czyli bez sensu-reklama zakupów), w szafie sejf. Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki.
W recepcji bardzo miła pani Agnieszka, Polka, bardzo chętnie pomagająca Polakom. Akurat mnie się udało, była w recepcji, gdy przyjechałem. Do hotelu byłem ok. 11.15, pokoje dawano od 14.00, musieliśmy trochę poczekać, od 12.30 zjedliśmy sobie obiad i ok. 13.30 dostaliśmy klucze do pokoju.
Posiłki bardzo nam smakowały, szczególnie przepyszne desery. Niestety przy wyjeździe ważyliśmy trochę więcej niż po przyjeździe. Zawsze jakieś owoce, arbuzy, melony, brzoskwinie. Do picie kilka rodzajów napojów (kawa expresso, cappucino, woda gazowana i niegazowana, fanty, sprite, cola, piwo, trzy rodzaje wina, herbata). Dań było dosyć dużo, każdy mógł sobie wybrać coś, co mu smakowało. Na śniadanie polecam omlet z warzywami i naleśniki z czekoladą i miodem. Kolejek na stołówce praktycznie nie było, zawsze po przyjściu było dużo wolnych stolików.
Bardzo fajny basen, w którym spędzaliśmy wiele czasu, szkoda, że dalej panuje zwyczaj zajmowania leżaków (niektórzy wstawali skoro świt i rzucali na leżaki pod parasolami ręczniki), pomimo wywieszonych przy basenie informacji, żeby tego nie robić. Ale zawsze jakieś leżaki po śniadaniu sobie znaleźliśmy, może nie pod parasolami, ale w drugim rzędzie, gdzie do południa był lepszy cień. W tym okresie jest bardzo gorąco i cień jest na wagę złota. Klimat ciężki do wytrzymania, przynajmniej dla nas. Skorzystaliśmy z wycieczki objazdowej po Rodos, fajna wycieczka z pysznym obiadem, degustacją trunków i zwiedzaniem kilku fajnych miejsc. Blisko sklep Zeus, chyba najtańszy, ale i tak niektóre ceny były wysokie (masło 5E, mleko 3,5E, owoce, prawie wszystkie ok. 3,5E - w Polsce banany kupowałem po 3-4 zł a tam 3,5E). Artykuły spożywcze bardzo drogie - współczuję Grekom na tej wyspie, bo życie drogo ich kosztuje, a niewiele mogą zarobić. Tylko w lecie, w turystyce, średnio 1000E. Trochę zawiedziony jestem plażami, wszystkie z parasolami po 10E, za 2 leżaki, plaża niezbyl fajna, kamienista, gdzieniegdzie szary brzydki piasek. Ale nie chciało mi się szukać lepszych plaż (może były). Woda w morzu super, w sam raz dla mnie, przejrzysta i ciepła (29-31 stopni Celsjusza), można w niej siedzieć godzinami. Ponieważ to Może Środziemne to fal praktycznie nie było. Na Egejskim (widziałem w na plaży w mieście Rodos) bardzo duże fale, piękny niebieski kolor wody.
Ogólnie z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie tam kiedyś wrócimy.

1  Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Serdecznie polecamy wszystkim Marathon Hotel do spędzenia pięknych wakacji na Rodos! Hotel jest pod każdym względem bardzo zadbany. Czyste pokoje, które są codziennie sprzątane i w których wymieniane są ręczniki. Pyszne i różnorodne jedzenie serwowane w świetnie funkcjonującej i czystej restauracji. Wspaniała, pomocna i uśmiechnięta obsługa - w tym Pan Manager oraz Pani z recepcji mówiąca po polsku - wszyscy dbają o samopoczucie każdego gościa, sprawiając, że pobyt jest jeszcze bardziej udany :) Dodatkowo organizowane są atrakcje - np. karaoke, wieczorek muzyki greckiej. Poza tym jest to miejsce, gdzie można zasięgnąć ciszy i relaksu - zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Hotel jest także dobrze zlokalizowany - blisko do plaży i infrastruktury miasteczka. Raz jeszcze - polecamy serdecznie.

Dziękujemy, Kamila K
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo polecamy hotel Marathon. Bardzo miła atmosfera w hotelu, obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta, super jedzenie. Pokoje zadbane, codziennie sprzątane. Co drugi/trzeci dzień organizowane są różne imprezy tj. Karaoke czy wieczory greckie.

Dziękujemy, Emila P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Pokoje bardzo czyste i mega miła obsługa:) na recepcji Pani mówi po Polsku więc może zawsze pomóc;) jedzenie dobre. Ogólnie bardzo polecam hotel wszędzie blisko :) przystanek autobusowy sklepy i bankomat pod samym hotelem.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MonikaC1634