Wróciliśmy w poniedziałek. Hotel świetny. Bardzo duzo przestrzeni wokół budynków z pokojami. Pokoje zadbane i czyste - sprzątane codziennie. Jedzenie dobre, naprawdę duży wybor- każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadanie i kolacja trwają ok. 3h, obiad 2h nie ma znaczenia o której godzinie pójdziesz na stołówkę niczego nie będzie brakować. Rozwiązuje to problemy z wolnymi miejscami i kolejkami których nigdy nie doświadczyliśmy. Stołówka jest ogromna stoliki w pomieszczeniu jak i na tarasie. ( W stołówce zawsze czysto po każdym zakończonym posiłku i odejściu od stolika następuje zmiana obrusów) Dla lubiących mocne trunki - w opcji all inclusive alkohole tak samo mocne jak i te za które trzeba zapłacić. Kolejnym plusem 3 baseny nie ma mowy o ścisku, nie ma problemów z leżakami, więc nie doświadczysz tu problemów z zajmowaniem leżaków -zwyczajnie nie ma takiej potrzeby bo zawsze znajdzie się kilka wolnych. Jednak najważniejszym atutem tego miejsca są ludzie którzy tam pracują zaczynając od recepcji po kelnerów na stołówce, sprzątaczki czy choćby barmanów. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Każdy jest uśmiechnięty, życzliwy, pomocny. Kelnerzy którzy ciężko pracują wykonują świetna robotę i zawsze są mili i kulturalni. Właściciel który pyta ludzi o samopoczucie i opinie - coś pięknego ! Nikt nigdy nie da Ci odczuć, że jest tam za kare. Wiedziałam, że Grecy są przyjaźni, ale nie sądziliśmy, że aż do tego stopnia. Były to cudowne wakacje, naprawdę można w tym miejscu wypocząć.

Dziękujemy, Malgorzata252525

George i cała obsługa restauracji jest miła i serdeczna, jedzenie jest pyszne i bardzo czysto. Pokoje zadbane, serwis room sprząta codziennie pokój, ręczniki codziennie wymienianie. Dużo basenów i atrakcji dla dzieci. Polecam każdemu

Dziękujemy, Natalia N

Polecam. Wrzesień 2019. Ładny, czysty hotel po remoncie. Duża restaurcja, obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Uśmiechnięty Pan George - menger hotelu - zawsze chętny do rozmowy i pomocy. Bardzo dobre jedzenie.5 basenów powoduje, że nie czuje się tłoku. Wieczory umilają mili barmani, dobre winko i drinki . Przesympatyczny animatorzy. Dobre miejsce wypadowe na wycieczki po wyspie.

Dziękujemy, Agata P

George to bardzo miły człowiek, zawsze pyta czy wszystko jest ok a jego ekipa jest super miła, zawsze uśmiechnięta. Rozmawiają w wielu językach, angielski to żaden problem nawet po polsku. Pokój czysty i zawsze gotowy.

Dziękujemy, Aleksander996

Rewelacyjny hotel na wakacje z dzieckiem. Na terenie hotelu baseny, zjeżdżalnie oraz wodny plac zabaw, mały sklep oraz wypożyczalnia samochodów. Do centrum miejscowości Kolymbia i głównej plaży 15 minut spacerem. Do innych miejscowości bezproblemowe połączenia busami (przystanek przy hotelu). Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Jedzenie świeże i bardzo smaczne. Obsługa hotelu rewelacyjna, wszyscy mili, sympatyczni i bardzo pomocni.

Dziękujemy, 511_lukaszw